OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Magazín výjimečných

„Každý tě přijme podle toho, jak vypadáš a rozloučí se s tebou podle toho, co je v tobě"

Helena Vondráčková si zazpívá na jevišti se svými příznivci

Se zajímavou nabídkou přišla Helena Vondráčková. Určitě tak potěší nejednoho jejího fanouška. Poprvé v kariéře se totiž zpěvačka rozhodla dát svým příznivcům možnost,  aby si s ní zazpívali na jednom jevišti, a to na jejím koncertě v Olomouci. 

3.10.2017 | Rubrika: Společenské události | Komentářů: 0

Rok Psa 2018 přinese podle Kludské výkyvy nálad i erotiku

V čínské astrologii  bude rok 2018 ve znamení Psa. Magazín VIPosobnosti.cz se zeptal známé kartářky na to, co nám v příštím roce přinesou planety. Podle Dagmar Kludské se můžete v těšit nejen na silné emoce, napětí, ale i léto nabité erotikou.

2.10.2017 | Rubrika: Harmonie zdraví | Komentářů: 0

Také manipulace je důvod proč s námi lidi nechtějí spolupracovat

Někteří z nás už zažili ten pocit, kdy se jim druzí vyhýbají, nechtějí spolupracovat či komunikovat víc, než je potřeba. Přesto, že jsme někdy profesně velmi zdatní, náklonnost druhých se nám vyhýbá. Jaké můžou být nejčastější důvody, které si nemusíme vůbec uvědomit?

25.9.2017 | Rubrika: O umění vycházet s lidmi | Komentářů: 0

Leona Machálková: Šaty na koncert mi dodávají slavnostní pocit

Zpěvačka, Leona Machálková, stálice naší populární hudby oslaví své významné jubileum koncertem Happy Birthday po boku svých přátel už 26. září v Divadle Hybernia. Pro tuto sváteční příležitost si nechala ušít šaty.

19.9.2017 | Rubrika: Společenské události | Komentářů: 0

Jak se perfektě připravit na pracovní schůzku?

I malá obchodní schůzka by měla proběhnout na profesionální úrovni. Proto bychom neměli zanedbat společenská pravidla, jako je podání ruky, vzájemné představení, oblečení či neverbální komunikaci. Měli bychom mít také na paměti, že pokud jednáme se svými zahraničními partnery, hosty nebo jsme v cizině, ať už pracovně nebo soukromě, reprezentujeme tím nejen svoji firmu, sebe, ale i naši republiku.I malá obchodní schůzka by měla proběhnout na profesionální úrovni. Proto bychom neměli zanedbat společenská pravidla, jako je podání ruky, vzájemné představení, oblečení či neverbální komunikaci. Měli bychom mít také na paměti...

18.9.2017 | Rubrika: O umění vycházet s lidmi | Komentářů: 0

Reklama

Pozvánka

Vstupenky: Ticketpro

Najdete nás


Spolupráce

Partner VIP