OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Bára Štěpánová a Martin Zounar straší po zámcích

12. července 2018

Seriálový kolegové z Ordinace v růžové zahradě, Bára Štěpánová a Martin Zounar nezahálí ani v létě. Společně vyrazili na Moravu se Strašidlem Cantervillským, divadelní adaptací povídky od Oscara Wilda.

Nejkrásnější zámky u nás přivítají dva oblíbené herce, kteří na nich představí známou povídku Oscara Wilda. Martin Zounar se představil v roli velvyslance Otise, ovšem původně na ni neměl být sám – ze začátku ji zkoušel společně s Markem Vašutem, který ale musel z představení nakonec odstoupit kvůli natáčení 7. sezony seriálu Strike Back (Protiúder) v Malaisii. Bára Štěpánová se ujala role slečny Umneyouvé - hlavní správkyně panství. Hlavním hvězdám zdatně sekunduje i Hanka Sršňová jako velvyslancova žena, kterou můžete znát třeba jako maminku z filmu paní Poledňákové Jak se plaší krokodýli. Strašidlo Cantervillské skvěle zahrál muzikálový herec a zpěvák Martin Pošta.

Martin se nám svěřil, že ačkoli prázdniny odstartoval a i ukončí prací, tak si tohle léto plánuje náležitě užít, v srpnu už jej totiž opět čekají pracovní povinnosti v rámci natáčení Ordinace. Ne právě kladný hrdina z tohoto seriálu je ale ukázkovým otcem. "Jsou prázdniny, tak se věnuji teď především své dceři a drobným domácím úpravám", prozradil herec pro VIPosobnosti.cz. Důkazem je, že hned po posledním představení, které odehraje se Strašidlem na zámku Kozel, vyráží na 11 dní se svou maminkou a dcerou Claudinkou na dobrodružnou výpravu po Česku a Slovensku s obytným přívěsem. Ten pak vymění za motorku a pro změnu sám projede Orlické hory, k nimž ho pojí vzpomínky na dětství i stará přátelství. 

Autor: red/VIPosobnosti.cz

Foto: VIPosobnosti.cz