OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Helena Vondráčková obdržela na Karlštejně pamětní medaili a zvedla diváky ze židlí

Autor: redakce VIPosobnosti.eu, 5.7.2014

Zpěvačka, která září na scéně již neuvěřitelných 50 let, Helena Vondráčková opět předvedla svým přiznivcům na hradě Karlštejn, že je opravdová profesionálka. Při příležitosti její dlouholeté kariéry jí byla v těchto nádherných prostorách  předána z rukou generálního ředitele České mincovny a majitelky společenské agentury VIP osobnosti nádherná medaile.

Na video z předávání medaile se můžete podívat zde:

https://www.youtube.com/watch?v=MUCLG9AFueA

 

Helena Vondráčková, Alena Hájková, Radek Šulta a moderátor Luboš Procházka při předávání mince

Helena Vondráčková nadchla své publikum již při první písničce, kterou zpívala právě před padesáti lety, Červená řeka. Na začátku večera moderátor Luboš Procházka pozval na pódium ředitele České mincovny a majitelku společenské agentury VIP osobnosti Alenu Hájkovou, aby odkryli překvapení a společně předali Heleně Vondráčkové nádhernou pamětní medaili. Na dotaz moderátora Luboše Procházky, kdy a jak vznikl nápad Alena Hájková řekla: "Nad některými nápady není potřeba dlouze přemýšlet. Ty spontánní jsou nejcennější. Všichni, jak jsme tady si zpěvačky, paní Heleny Vondráčkové vážíme a  máme ji rádi nejen proto, že je to krásná, elegantní dáma, ale také profesionálka, která nám všem rozdává radost právě těch již zmíněných 50. let," vysvětlila realizátorka nápadu, majitelka agentury VIP osobnosti.

Čtěte také: http://www.novinky.cz/vase-zpravy/stredocesky-kraj/beroun/3440-25889-helena-vondrackova-prevzala-na-koncerte-na-hrade-karlstejn-pametni-medaili.html

http://www.friendslife.cz/index.php/kultura/372-helena-vondrackova-vyprodala-karlstejn-oslavila-tam-narozeniny-i-pulkulatiny-na-scene

Generální ředitel České mincovny dodal, že od září se budou moci její příznivci těšit na zlaté a stříbrné mince s portrétem Heleny Vondráčkové, které bude možné si na památku zakoupit. Helena Vondráčková také prozradila, že limitovaný počet mincí bude vloženo do jejího nového CD Best of best, které bude slavnostně pokřtěno 3. září v karlínském studiu A. "Je to symblický čas i místo, protože právě v tento den před 50 lety jsem zde nazpívala písničku Červená řeka", řekla Helena Vondráčková a dodala, že od tohoto dne bude v prodeji nejen toto CD, ale také pamětní mince. O průběhu výroby mincí a dalších událostí kolem nich vás budeme v i-magazínu VIPosobnosti.eu pravidelně informovat.

Helena Vondráčková na karlštejnském pódiu

Hrad Karlštejn tedy zažil neopakovatelnou atmosféru, při níž Helena Vondráčková v doprovodu Charlie Bandu rozdávala dobrou náladu, šarm a zpívala jeden hit za druhým, který zvedl její fanoušky ze židlí a po zbytek koncertu zpívali a tančili s Helenou. Diváci si také vynutili přídavky. Jedním z nich byla píseň Karla Svobody z nezapomenutelného filmu Noc na Karlštejně, Lásko má já stůňu.

Mediálním partnerem tohoto koncertu byl i-magazín VIPosobnosti.eu. Jaká byla atmosféra, jak proběhlo předání medaile se podívejte v následující fotogalerii:

Foto: Mirek Malec pro VIPosobnosti.eu

Podívejte se

Kouzlo úspěchu

Kouzlo úspěchu knihy 

VIP OSOBNOSTI TV

VIP TV

Více

KNIHY

Tanec mezi Mistry Alka Hájková

Více

Reklama

Saint Tropez cukrárna