OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Helena Vondráčková si zazpívá na jevišti se svými příznivci, ale...

3. října 2017/Společnost

Se zajímavou nabídkou přišla Helena Vondráčková. Určitě tak potěší nejednoho jejího fanouška. Poprvé v kariéře se totiž zpěvačka rozhodla dát svým příznivcům možnost, aby si s ní zazpívali na jednom jevišti, a to na jejím koncertě v Olomouci. 

Zpěvačka Helena Vondráčková se poprvé v kariéře rozhodla dát možnost svým fanoušků, aby si s ní zazpívali na jednom jevišti. A to na jejím koncertě v Olomouci, který proběhne 18. listopadu na Výstavišti Flora.

SOUTĚŽ s magazínem VIPosobnosti.cz o 10 vstupenek na ojedinělý koncert, ve kterém si můžete zazpívat i vy: ZDE

"Celé roky mi píše mnoho mých příznivců, že by si se mnou rádi zazpívali. A tak jsem se rozhodla, že jim tu možnost dám. Musejí ale umět alespoň trochu zpívat," řekla s úsměvem zpěvačka. "Fanoušci, kteří mají zájem stát se mnou na jednom jevišti, mohou při vstupu na olomoucký koncert oslovit u vchodu můj tým. Ten si napíše jejich jména a písně z mého repertoáru, které si se mnou chtějí zazpívat. Já si pak některé z nich vyberu a na jeviště je během druhé části koncertu pozvu," dodala Helena Vondráčková. Management zpěvačky si zájemce o zpěv s popovou legendou už při vstupu na koncert vyzkouší, zda jim opravdu zpěv alespoň trochu jde. Pokud se formát osvědčí, bude ho Helena Vondráčková zkoušet i na dalších svých koncertech. Zpěvačka, která letos oslavila životní jubileum, na podzim kromě Olomouce vystoupí 21. října na už teď vyprodaném koncertu v Bratislavě. Narozeninový rok pak zakončí 20. ledna 2018 megakoncertem v pražské O2 areně, kde s Helenou Vondráčkovou vystoupí řada hostů.

Foto: František Jirásek, vondrackova.cz

Reklama

Pozvánka

Vstupenky: Ticketpro

Najdete nás


Spolupráce

Partner VIP