OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Helena Vondráčková strávila víkend s Bennettem a záchranáři

Autor: Alka Hájková, 22.9.2014, VIPosobnosti.eu

Zpěvačka Helena Vondráčková si tento víkend opravdu užila. V sobotu si přišla poslechnout koncert slavného swingového zpěváka Tonyho Benetta a v neděli rozdávala ocenění, autogramy nejlepším záchranářům v republice. O víkendu se zpěvačka ale také sama proměnila v zachránkyni.

Tony Bennett v Praze

V sobotu večer se svým fanouškům v Kongresovém sále představil slavný a poslední žijící swingový zpěvák Tony Bennett. Do Prahy přiletěl soukromým speciálem již v pátek, aby se mohl pečlivě připravit na svůj koncert. Tento hudební svátek si nenechaly ujít hvězdy českého hudebního nebe. V sále tak této legendě tleskal Karel Gott, Jan Smigmátor, či Helena Vondráčková. "Bylo to něco úžasného. Krásný zážitek, skvělá atmosféra," nešetřila chválou na krále swingu Tonyho Bennetta zpěvačka Helena Vondráčková. "Myslím, že se swingový svět má co učit dodala. Obdivuhodný byl jeho výkon především díky jeho věku. Také kapela podala úžasný výkon", dodala zpěvačka. Swingovému králi je totiž úctyhodných 88 let.

V sobotu na Helenu Vondráčkovou čekalo ještě jedno překvapení. Z pod slunečníku na terase vytáhla zmáčeného netopýra. "Připlaval k nám v důsledku nárazového větru a deště. Byl úplně promáčený, tak jsem ho usušila a dala do krabičky, aby načerpal sil. Myslím, že jinak by nepřežil. Druhý den ráno se ale naštěstí zmátořil a uletěl. Byla jsem šťastná, že je v pořádku", popisovala svoji záchranářskou příhodu zpěvačka v neděli záchranářům. Právě jim přišla 21. září předat pamětní plakety a osobně podepsané certifikáty za účast na mezinárodním metodickém cvičení záchranných služeb. "Jsem ráda, že jsem se mohla zúčastnit tohoto slavnostního ceremoniálu a osobně poznat lidi, kterých si velmi vážím a jejich práci obdivuji," řekla v úvodu setkání Helena Vondráčková, která se vyfotografovala se všemi záchranáři před záchrankami na parkovišti Tower Parku.

 

Zachráněný netopýr v krabici Heleny Vondráčkové

Smyslem této akce bylo setkání s českými a slovenskými tými, předání zkušeností a především skvělé zážitky. "Jsem rád, že tato akce byla nejen úspěšná ze strany účastníků, ale také si vážím toho, že taková osobnost jako je paní Vondráčková si našla čas na setkání se záchranáří", řekl hlavní organizátor akce Matěj Hříbal.

Moderátor Luboš Procházka, ředitel záchranky MUDr. Zdeněk Schwarz, Helena Vonráčková

Slavnostního ocenění se zúčastnil také ředitel pražské záchranky, MUDr. Zdeněk Schwarz. Ten společně se zpěvačkou Helenou Vondráčkovou na závěr akce Pražská 155 rozkrojil dort. "Paní Vondráčkovou jsem byl nedávno navštívit již na jejím křtu nového CD Best of the Best, protože rád poslouchám její písničky a obdivuji její profesionalitu", sdělil magazínu VIPosobnosti.eu záchranář Zdeněk Schwarz.

http://www.viposobnosti.eu/inpage/helena-vondrackova-v-rukou-zachranaru/

http://www.viposobnosti.eu/inpage/helena-vondrackova-barvou-kytice-jste-se-trefil/

http://www.frekvence1.cz/celebrity-osobnosti/vondrackova-v-zajeti-zachranaru-potrebovala-jejich-pomoc--14833.shtml

Foto: Mirek Malec, Helena Vondráčková