OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Helena Vondráčková zazářila nejen s CD Touhy, ale také jako umělecká sklářka

4.3.2014,EXKLUZIVNĚ PRO VIPOSOBNOSTI.cz

 

Helena Vondráčková zazářila jako umělecká sklářka

Helena Vondráčková ve sklárnách AJETO

Zpěvačka Helena Vondráčková si dnes užila den v uměleckých sklárnách AJETO. Ve spolupráci se Společenskou agenturou VIP osobnosti se vydala do  Lindavy, na severu Čech, kde se sklárny nacházejí. Za doprovodu ředitele skláren prohlédla sklářské pece, či brusírnu skla. Na závěr návštěvy si zpěvačka vyzkoušela další uměleckou roli. V autě si po cestě do skláren také s radostí na notebooku přečetla, že její CD Touhy zabodovalo v TOP 20 na 2 místě, z čehož měla Helena Vondráčková obrovskou radost.

Již po příchodu zpěvačku přišli pozdravit zaměstnanci skláren. Někteří se osmělili a požádali o podpis či společnou fotografii.

Zajímavostí bylo, že během prohlídky se z brusírny skla ozývala právě z rádia jedna z písniček, kterou nazpívala právě Helena Vondráčková.

Velký zájem zpěvačka projevila také o vystavené umělecké kousky, které vyrobili místní skláři. Tato díla mají obrovský věhlas po celém světě. Helena Vondráčková si během exkurze popovídala nejen se zaměstnanci sklárny, ale také s jejím majitelem Petrem Novotným.

Ve sklářské krčmě  během oběda byla ředitelem Jaroslavem Turnhöferem pozvána k jedné ze sklářských pecí, kde si sama na památku vyfoukla skleněný půllitr. Všichni přítomni zpěvačku obdivovali, jak ji foukání šlo. Výměna umělckých rolí ze zpěvačky na sklářku byla slvělá.

Na závěr návštěvy se Helena Vondráčková zapsala do pamětní knihy těchto umělecký skláren." Moc se mi to tady líbilo. Byl to pro mě nový zážitek", pochvalovala si při odjezdu do Prahy zpěvačka a ode dneška nově i sklářka Helena Vondráčková.

http://www.best4man.cz/index.php/spolecnost/osobnosti/item/793-helena-vondr%C3%A1%C4%8Dkov%C3%A1-zaz%C3%A1%C5%99ila-nejen-s-cd-touhy-ale-tak%C3%A9-jako-um%C4%9Bleck%C3%A1-skl%C3%A1%C5%99ka

http://www.ahaonline.cz/clanek/zhave-drby/95384/sikovna-sklarka-helena-vondrackova-vyfoukla-si-pullitr.html

Foto: Alka Hájková, VIPosobnosti.cz

Spolupráce

Himalaya Family Adventure

Kouzlo úspěchu   

VIP TV