OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Vydejte se s námi za dobrodružstvím

VIPosobnosti.cz/Relax

Tradice, dobrodružství, zážitky i fascinující spirituální svět. To vše nabízí Himálaje. Vydejte se s námi navštívit Nepál, Bhútán a Tibet. Na trekking k nejvyšší hoře světa, Mount Everestu, Manaslu či do Jungle Safari nebo k posvátné hoře Kailash.

Víte, že:

Název Himálaje pochází ze sanskrtských slov hima -sníh a álaja -obydlí

 V tomto pohoří se nachází deset ze čtrnácti nejvyšších vrcholů světa

Kdysi bylo i na území Himálají moře

Ohromí vás i zdejší nesmírně bohatý duchovní život

Vítejte v Himálajích, pestré směsi kultur,náboženství, ale také úchvatných velehor

Rádi bychom vám představili naš cestovní / trekkingovou společnost v Nepálu. Provozujeme různé druhy zájezdů v Nepálu, Tibetu a Bhútánu. Jsme kompletní organizátor výletů a zájezdů, který je od roku 1999 pod vedením zkušených Nepálských himálajských průvodců. Jedná se o vládou registrovanou turistickou společnost známou jako Himalaya Family Adventure Private Limited. Máme praktické znalosti o vysokých himálajských trecích, horolezectví a provozních variantách túr. Jako tour a touroperátor v Nepálu bychom rádi přivítali každého hosta z různých částí světa a užili si naše služby. Snažíme se poskytovat našim klientům nejlepší služby v oblasti cestování, treků a všech dnešních dobrodružství.
Vždy jsme odhodláni nabízet kvalitní cestovní služby kombinující naši energii a nadšení s našimi dlouholetými zkušenostmi. Spokojenost našich hostů je naším hlavním mottem.

Více informací najdete zde: himalayaspirit.com

Mediální partner v ČR: VIPosobnosti.cz

Foto a zdroj: Nabaraj Dhakal, Alka Hájková

Nepál Himalaya

Spolupráce

Fantasy Travel

Himalaya Family Adventure

Kouzlo úspěchu 

 

 

VIP TV