OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Horoskop 2017. Co nám přinese rok Ohnivého Kohouta?

Alena Hájková, VIPosobnosti.cz/Mezi Nebem a Zemí

Magazín VIPosobnosti.cz požádal úspěšnou kartářku Dagmar Kludskou o detailní horoskop pro rok 2017. Co vše přinese rok Kohouta jednotlivým znamením se dozvíte  v následujícím přehledu.BERAN        
Ve spojení s kariérou či podnikáním vyvinete rovnoměrnou sílu. 
Dokážete sami sobě, že za něco stojíte. Majetková hodnota se odhadne realistickým způsobem.  
Pozor si dávejte na cestách, na zlé pomluvy a žárlivé spolupracovníky. 
Fyzická přitažlivost je tu silná, ale mohla by být až přílišná s Býkem,  Lvem, Pannou, Váhou, Střelcem, Kozorohem a Rybou.
Určité pracovní či vztahové problémy mohou vznikat s Rakem, Blížencem, Štírem a Vodnářem.    
Zajímat vás bude hloubka pocitů a činů. Vášnivé večery přinesou klíčová vyznání.
Na obzoru je svatba nebo narození dítěte, křtiny.   

BÝK 
Čekají vás zkoušky a výzvy, v nichž obstojíte. Klíčem je být důkladný, zjistit si základní fakta, revidovat, kontrolovat,
přepisovat. Co bylo zamítnuto, by mělo být nyní přijato. V roce 2017 budete velmi vyhledávaným společníkem. 
Máte schopnost lidi rozesmát i v těžkých chvílích. V jednání s rodinou mějte na paměti, že nemusíte vyhrát v každém sporu.  
Bude nutné, abyste jednali diplomaticky a činili ústupky lidem, které máte rádi.  
Fyzická přitažlivost je tu silná s Beranem, Rakem, Pannou, Váhou, Štírem, Střelcem, Kozorohem a Rybou.   
Určité pracovní či vztahové problémy mohou vznikat s Blížencem, Lvem a Vodnářem.
Na obzoru se rýsuje upevnění postavení, koupě či modernizace bytu nebo nemovitosti. 

BLÍŽENCI
V první polovině roku, pozornost je třeba věnovat čistě osobním, důležitým záležitostem. Mohlo by tu existovat 
tolik zájmů, že dojde k roztříštění sil. Nesnažte se vyhovět všem, šetřete své síly, organizujte a seřaďte si priority.
Vaše osobnost zazáří v druhé polovině roku, dojde k příslovečnému obratu v událostech, okolnosti se změní ve váš prospěch. 
Do vašeho života vstoupí důležití lidé. Změna životního stylu, práce v souvislosti s psaním, technikou, obchodem či realitami. 
Fyzická přitažlivost je tu silná s Býkem, Rakem, Lvem, Pannou, Váhou, Střelcem a Vodnářem.
Určité pracovní či vztahové problémy mohou vznikat s Beranem, Štírem, Kozorohem a Rybou. 
Jste-li nezadaní, bude tu i romantika, narazíte na životního partnera. Možné je dědictví či výhra v nějaké soutěži. 

RAK
Po celý rok vás to potáhne dvěma směry. V jednom směru se vám slibuje zabezpečení, ale ne nutně vzrušení. 
V druhém směru riskujete a hazardujete za cenu romantiky. Bude na vás, po které cestě se pustíte. Červenec bude jeden z vašich nejúspěšnějších láskyplných a peněžních měsíců. Vaše ideály se naplní, ale musíte vědět, kdy přitáhnout otěže.   
Zvýrazňujte tvořivost, uměleckého a průkopnického ducha. Dodržte zdravá rozhodnutí, jež zahrnují životosprávu, vitamíny a pohyb.
Fyzická přitažlivost je tu silná s Býkem, Blížencem, Váhou, Štírem, Střelcem, Vodnářem, Kozorohem, Rybou. 
Určité pracovní či vztahové problémy mohou vznikat s Beranem, Lvem, Pannou a Střelcem.
Hrajte a zpívejte, čtěte a pište, inzerujte a publikujte. Buďte opatrní! Myslete nejen srdcem, ale i hlavou.

Ohnivý Kohout bude v roce 2017 nejen o laskavosti a marnivosti

LEV 

Na základě zkušeností z minula budete řešit zaměstnání a vztahy. Možná si budete připadat jako v pasti, ale je to jen dočasné.

V ohnisku dění budou vaše aktivity ve spojení s finančními transakcemi ve vědě, zdravotnictví, obchodě, gastronomií a módě.

Důležité je prověřovat všechny informace a smlouvy. V druhé polovině roku dominují emoce, lidem budete připadat velice atraktivní, vydáváte vibrace osobnosti a sex-appealu. Zvědavost je všudypřítomná. Pozor, ať se občas nezapletete do života a záležitostí druhých!     
Fyzická přitažlivost je tu síla s Beranem, Blíženci, Vahou, Střelcem, Vodnářem, Kozorohem a Rybou. 
Určité pracovní či vztahové problémy mohou vznikat s Býkem, Rakem, Pannou a Štírem. 
Nově zamilovaní podniknou společné výpravy za poznáním. Nelze vyloučit sestěhování či společné podnikání. 

PANNA - KOHOUT
Zreviduje některé ze svých přání, zvláště týká-li cestování, zaměstnání, humanitárních projektů nebo lásky.
Mnohé Panny čeká postup v profesi či podnikání. Vyhýbejte se však snaze vyhovět všem. Šetřete své fyzické i psychické síly.
Tento rok má hodně co dělat s disciplínou, tvůrčí prací a financemi. 
Důraz spočívá na inzerci, publikování i na komunikaci, čtěte a pište.
Dokončíte nějaký projekt, vtiskněte věcem vlastní styl. Vyhýbejte se střetům, figuruje zde hodnocení majetku.
Osamělé Panny přinejmenším prožijí vážný vztah. Nelze vyloučit sňatek i početí potomka.
Fyzická přitažlivost je tu silná s Beranem, Býkem, Blížencem, Štírem, Střelcem, Kozorohem, Vodnářem a Rybou.
Určité pracovní či vztahové problémy mohou vznikat s Rakem, Lvem a Váhou.

VÁHY 
Bude to vcelku příznivý a vzrušující rok. Přihodí se mnoho neobvyklého. Hlavní rysem je aktivita, fyzická přitažlivost, tvořivost a vzletnost.
Do popředí se staví vlastnictví, domov, děti, jednání s členy rodiny a rozmanitost. Nesmíte však příliš tlačit na pilu a ztrácet trpělivost.
Více věnujete pozornost vzhledu, cvičení, dietě a výživě. Čas pracuje pro vás a navíc přinese světlo do finančních záležitostí.
Zájem o půdu, zemědělství, nemovitosti, stavbu domu či chaty, zaujme nejednu Váhu. Budete dávat najevo vášnivé nadšení pro vše, co budete podnikat.

Důležité je, vše právně a smluvně připravit, šířit kolem sebe ten druh šarmu, který vám umožňujíce získat přátelé a vlivné lidi.
Fyzická přitažlivost je tu silná s Beranem, Býkem, Blíženci, Rakem, Lvem, Střelcem a Vodnářem.
Určité pracovní či vztahové problémy mohou vznikat s Pannou, Štírem, Kozorohem a Rybou.

ŠTÍR 
V první polovině roku je třeba uvažovat realisticky, neboť ukazuje na tendenci sebeklamu. V touze zdokonalit své postavení a urychlit osobníči politické dění byste mohli pominout základní detaily. Pro jistotu dvakrát měřte, snažte se příliš nezmatkovat, abyste předešli nehodám,střežte si své zdraví i své cennosti. Mějte oči otevřené, diskrétnost, takt a ohleduplnost je přímo nutná. Budete-li dolovat příliš hluboko,dozvíte se víc, než je vám milé. Osobní a finanční zmatky se nejspíšobjasní v druhé polovině roku. Láska a podnikání se možná promísí.
Váš vzhled dojde dynamickou změnou. Budete se cítit jistější a nezávislejší. Budete osnovat další plány, cestovat, žít a poznávat.
Fyzická přitažlivost je tu silná s Býkem, Rakem, Střelcem, Kozorohem, Vodnářem a Rybou.
Určité pracovní či vztahové problémy mohu vznikat s Beranem, Blíženci, Lvem, Pannou a Váhou.


STŘELEC 
V ohnisku dění je práce, domov a rodina. Zkrášlíte si své okolí. Budete se více všímat bytové a stavební architektury.
Důraz je kladen na myšlenky, vrhá světlo na odpovědnost, tlaky a příliš mnoho práce, jež vyžadují další vývoj. Uprostřed roku budete oslavovat, obdržíte dobré zprávy, osobití Střelci se zviditelní na veřejnosti. Budete mít větší svobodu myšlení a činů. 
Buďte však opatrní, co začne jako nevinný flirt. Lidi a vztahy musíte vidět takové, jací jsou, nejenom tak, jak byste je chtěli mít. Euforie a nadšení by se vám mohlo vymstít. 
Dominují právní záležitosti a stejně tak vaše veřejná image. Mnohé z vašich nejtoužebnějších tužeb a nadějí se uskuteční koncem roku, kdy Venuše a Jupiter vám nejvíce přejí. Fyzická přitažlivost je tu silná s Beranem, Býkem, Blížencem, Rakem, Lvem,  Pannou, Váhou, Štírem Určité pracovní či vztahové problémy mohou vznikat s Kozorohem, Vodnářem a Rybou.

KOZOROH
Začátek roku 2017 budete revidovat, přehodnocovat, důraz spočívá na profesi a podnikání. Držte se při zemi. Možná už máte plné zuby práce, kterou děláte. Uspořádejte si myšlenky, obeznamte se s prioritami, pak reagujte podle toho. Mnozí lidé na vás spoléhají, pokud jde o jejich citové a finanční zabezpečení. Rozhodně se 
nevyplatí riskantní akce a hazardní hry. Vyhýbejte se sebeklamu. 
Uprostřed roku vaše sny by mohly být opravdovými vizemi. Lidé to vycítí a jsou k vám přitahováni. Čeká vás mnoho krátkých cest, nastanou události, jež vás zanesou blíž k cíli. Budete diskutovat s vlivnými lidmi o práci,  společenském rozvoji a zlepšení vašeho osobního vzhledu. Vše v rozsahu, který je pro vás přínosem, vyřešíte i 
nějaké zmateční situace v oblasti lásky a ekonomie. Fyzická přitažlivost je tu silná s Beranem, Býkem, Rakem, Lvem, Pannou, Štírem, Vodnářem  a Rybou. Určité pracovní či vztahové problémy mohou vznikat s Blíženci, Váhou a Střelcem. 

Ohnivý Kohout bude v roce 2017 nejen o laskavosti a marnivosti

VODNÁŘ
Vaše vědomosti, intelektuální sklony a moc k přeměně budou obzvláště silné v přátelstvích, společenstvích a ve vašem veřejném životě. Uvítejte nové kontakty. Nic neberte jako samozřejmost. Zdůrazňujte nezávislost myšlenek a činů. Rok 2017 volá po velké opatrnosti při rozhodování v obchodních 
záležitostech. Čekají vás zkoušky a náročné úkoly, které mohou způsobit psychické vyčerpání a roztržky. Nicméně plány uchovejte flexibilní, nasaďte svůj  uranovský šarm, aby to fungovalo, a ono to půjde. Uspějete v jednání se staršími osobami a nahlédnete do své budoucnosti. V ohnisku dění budou milostné zážitky, 
vzrušující komunikace, tvůrčí práce a cestování. V milostném životě nezacházejte do extrémů, jinými slovy: nekoledujte si o malér. Dodržujte rovnováhu mezi prací a odpočinkem.
Fyzická přitažlivost je tu silná s Blíženci, Rakem, Lvem, Pannou, Vahou, Štírem a Kozorohem. Určité pracovní či vztahové problémy mohou vznikat s Beranem, Býkem, Střelcem a Rybou.

RYBY
Rok 2017 je mimořádný, způsobí, že konce mnohých věcí přinesou počátek něčeho nového, co vás nastartuje k novým plánům. Budete to určitě rušný rok, klidnějšív prvních a posledních měsících. Vaše vládnoucí planeta Neptun přinese zmatky v souvislosti se změnami ve společnosti, které budou ovlivňovat 
váš běžný život. V centru pozornosti budou záležitosti spojené s láskou a kariérou. Je tu hojnost tvořivosti, elegance a sexuální přitažlivosti, ale síly mají sklon se tříštit. Občas můžete být opilí štěstím. Jindy se ptáte sami sebe: "Nemarním tady čas a život? Budou tu pochybnosti a podezření. 
Potřebujete další informace. Tvrdá práce nejspíš zastíní romantiku, uvidíte svět v jiném, tvůrčím světle. Nebude to snadné, ale kousky skládačky do sebe zapadnou. Mnohá vaše přání se v tomto roce uskuteční. 
Fyzická přitažlivost je tu silná s Beranem, Býkem, Rakem, Lvem, Pannou, Štírem a Kozorohem.                         
Určité pracovní či vztahové problémy mohou vznikat s Blíženci, Váhou, Střelcem a Vodnářem.

Foto: VIPosobnosti.cz