OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Horoskop 2018. Co nám přinese rok Psa?

1. istopad 2017

V roce Psa se můžeme těšit na lásku, romantiku, ale i nečekané výdaje. Kartářka Dagmar Kludská sestavila pro magazín VIPosobnosti.cz detailní horoskop ro každé znamení čínského zvěrokruhu. Vodnáři v dubnu najdou opět svůj pověstný šarm. A co přichystal pro další znamení?

LEDEN „Nezapomeňte na svá novoroční předsevzetí.“

První kalendářní měsíc prověří vašeho ducha, intelekt, studijní a pracovní ambice. Je optimální dobou ke zbavení teoretických představ a věnovat se skutečnému dění. Do popředí vystoupí otázky kariéry a vztahové, a to jak stávající, tak i ty minulé.

Pozor na dny: 1. - 3. + 30. - 31. 1.

BÝCI, PANNY, KOZOROZI energie a píle vám nechybí, ale vaše argumentace a svéhlavé konání se může častěji dostávat do sporu. Uvědomte si, kde máte své hranice, zda si nekladete příliš vysoké nároky. Překvapit vás může náhodné seznámení.

BERANI, LVI, STŘELCI připravte se na nečekané události a změny. Ve vztazích a obchodních transakcích buďte opatrní, žádné riskování. Můžete přijít o peníze a upadnout do dluhů. Peníze ukládejte a city nešetřete. Pozor na alkohol a adrenalinové sporty. Pečujte o dobrou psychiku a najděte si čas na duševní objetí. 

BLÍŽENCI, VÁHY, VODNÁŘI na jedné straně budete úspěšní v zaměstnání, na druhé straně nebudete stále spokojení. Hlavní podmínkou, abyste se cítili svěží, je různorodost zážitků, návštěva divadla, koncertu, pobyt na horách, sport. Na konci ledna můžete očekávat dobré zprávy, které vám pomůžou přenést představu do reality.

RACI, ŠTÍŘI, RYBY na začátku ledna budete mít chuť skoncovat s nějakým zlozvykem. Přizpůsobovat se změnám nebude jednoduché. Pozor si dávejte na sklony k výbušnosti a destrukčním situacím. Z druhé strany přitahujete spoustu přátel a lidí, kteří vám můžou být nějak prospěšní. Návštěva fitcentra, solária, lyžování, běžky a horský vzduch posílí vaše plíce i kondičku.

ÚNOR  - " Nejhorší je, nebýt pasivní.“  

Druhý kalendářní měsíc přinese fůru práce a neočekávané výdaje. Pohltí vás starost o domácnost a různé opravy, což oslabí váš rozpočet a může se neblaze projevit ve vztazích. Nepodléhejte depresi, snažte se rozumněji uspořádat své investice a pracovní rytmus. Vytěžte maximum potěšení i z maličkostí.

BLÍŽENCI, VÁHY, VODNÁŘI čekají vás hektické dny, kdy nebudete vědět, kam dřív skočit. Práce vám ukrojí čas z volných chvil, ale bude vás i bavit. Přesvědčíte se, kdo a co má pro vás hodnotu. Největších úspěchů dosáhnete v kolektivní spolupráci, v školství, ve zdravotnictví, gastronomii i v řemeslných profesích. Nastal příznivý čas pro rodinné oslavy, párty a návštěvy plesů. 

BÝCI, PANNY, KOZOROZI přitahuje vás veřejné dění a tvůrčí vyjádření, uplatníte se všude tam, kde je zapotřebí kontakt s lidmi. Záleží jen na vás, jak využijete nabízené příležitosti. Pozor na bolest hlavy, nachlazení, angíny a redukční diety s významným omezením stravy. Rodina a péče o zdraví je prioritou.

RACI, ŠTÍŘI, RYBY jestliže jste si s partnerem poslední dobou šli na nervy, nyní můžete dosáhnout zlepšení v komunikaci. Nemusíte se ničeho obávat, okolnosti vám půjdou na ruku. Vaše vnitřní síla pracuje ve váš prospěch.  Konec měsíce vypadá velmi lákavě, dořešíte vše, co je takříkajíc na spadnutí a užijete si dostatek erotiky a sexu.

BERANI, LVI, STŘELCI pro vás je únor plným objevů za příhodných podmínek pro seberealizaci. Disponujete kreativitou a energií, ale není dobré vrhat se po hlavě z extrému do extrému. Toto období vyžaduje soustředěnost a pozornost. Snažte se být trochu skromnější a nedrážděte své méně schopné kolegy. Buďte iniciativní v zaměstnání a ve vztazích buďte umírněnější. Dbejte na odpočinek a přísun vitamínů.     

                                            

BŘEZEN„Bavte se, ale kontrolujte své emoce.“

Třetí kalendářní měsíc můžete mít stále pocit, že musíte dokázat víc. I na svého vyvoleného kladete vysoké nároky.Budete se smát i plakat zároveň bud vlivem silných citových prožitků, můžete mít podivné nálady i choutky.       

Období zvýšené podrážděnosti: 1. - 3. + 30. - 31.3.      

RACI, ŠTÍŘI, RYBY sotva jste si to doma vylepšili, zřejmě se nyní nevyhnete touze po nových prožitcích. Dobře si vše rozmyslete, važte slova i činy. V tomto období byste měli přehodnotit své cíle a značnou intenzitu věnovat posilování imunity, zdravé výživě a obnovení harmonie doma i na pracovišti. Události budou nepředvídané a zvýší psychické napětí.

BÝCI, PANNY, KOZOROZI vytrvalost, píle a zodpovědnost to jsou vaše atributy, ale neměli byste se stále přetěžovat a hazardovat se zdravím. Opatrní buďte na spěch, kritiku, poučování a ve věci půjčování peněz. Máte-li stálého partnera, pokuste se vnést do ložnice trochu invence a zábavy. Citové prožitky přinesou veskrze příjemné pocity.

BLÍŽENCI, VÁHY, VODNÁŘI březen prověří vaše emoce i trpělivost, přestože se vám bude dařit, střídají se tu období podrážděnosti s veselostí. Mějte na paměti, že všechny zkoušky, které se vám stavějí do cesty, nepostrádají nějaký konkrétní smysl. Přinejmenším si vyjasníte si vztahy a pracovní otázky. Pozor si dejte na zažívací potíže, oblasti páteře a kloubů. Nezapomeňte na pitný režim a masáže.

BERANI, LVI, STŘELCI po celý měsíc projevíte více pružnosti, vtipu a humoru, udivujete všechny svou bezprostředností, a pokud někde něco drhlo, začne se vše obracet k lepšímu. Změníte image, možná zaměstnání a budete cestovat. Vaše úspěchy budou tou nejlepší motivací, ale musíte je stále korigovat, aby vaše horkokrevnost vám nebyla spíše na škodu než k užitku.       

                                         

DUBEN„Řešte všechno mírovou cestou.“

Dynamický, dobrodružný a energií nabitý duben vás požene do různých avantýr a experimentů.  Sršíte nápady, elánem, horlivostí, holdujete požitkům. Buďte obezřetní, ne všechny vaše kroky mohou vést k vysněnému cíli. Braňte se riskantním akcím, neničte sny druhých.

Pozor na dny: 28. - 30. 4.

BERANI, LVI, STŘELCI, štěstí vám přeje, díky houževnatosti se posunete o stupínek dál a můžete si i finančně polepšit, ale zřejmě se to neobejde bez střetů. Zajetí nekontrolovatelné vášně, milostný románek rozdmýchá plamen konfliktů a naruší vztahy s blízkými. Máte-li rodinu, rozmyslete si, co dáváte v sázku. Vyhněte se jakýmkoli zbytečným napětím, energii vybijte na hřišti či v posilovně.

BLÍŽENCI, VÁHY, VODNÁŘI vaše aktivita a pracovní nasazení budou na vrcholu a podaří se vám uskutečnit většinu plánů. Naleznete opět ztracený šarm a odhodlání a přenesete se přes všechny překážky. Šance, že potkáte toho pravého, jsou sice mizivé, ale bavit se budete a prožijete i nejedno dobrodružství.

BÝCI, PANNY, KOZOROZI na začátku dubna raději zůstaňte nohama na zemi, nedoporučují se žádné změny, hýčkejte si to, co máte. Vztah k vašemu partnerovi se posune na zcela jinou úroveň, budete-li se o to jen trochu snažit. Rozlišujte potencionálního spojence a naopak ty, od nichž by bylo lepší držet se dál. Konec dubna slibuje nečekaný obrat, probudíte v sobě tu veselejší stránku.

RACI, ŠTÍŘI, RYBY rodinný život projde menší bouřkou a zároveň s city se rozkolísá nálada. Neklesejte na mysli, snažte se nevnímat bouchání dveřmi a raději se vrhněte do práce. Máte-li nějaký zajímavý nápad či podnikatelský záměr, využijte svou intuici a představivost a vnitřní pochybnosti nechte stranou, Planety i přátelé jsou připraveni vám pomoc.

KVĚTEN - „Hvězdy ukazují jak výhru, tak i ztrátu.“  

Pátý kalendářní měsíc se ponese v duchu milých prožitků, lásky a romantiky.  Budete se pohybovat v jakési vznosné náladě. Ten, kdo ještě nenašel druhou polovičku má velkou naději, že jí právě nyní potká. Je důležité, abyste byli ve formě, šaramantní a usměvaví a účastnili se všeho, kde se něco děje.

Ve dnech: 1. - 3. + 28. - 29. 5. štěstí vám přeje.

BÝCI, PANNY, KOZOROZI, budete v nebývalé kondici. Skvělé vyhlídky na perspektivní seznámení čekají na mnohé z vás a přiblíží vás k realizaci vytouženého snu. Vaše trumfy jsou bystrost, humor a nadhled. Energii máte výbornou a můžete hodně dokázat. Bavte, ale zásadně se nepitvejte v detailech. Umění správně se rozhodovat by vám nemělo chybět.

RACI, ŠTÍŘI, RYBY váš život bude naplněn novými událostmi a přinese řadu zajímavých setkání a prožitků. Muži budou velmi starostliví, něžní a pozorní. Svobodné ženy mají velkou šanci stát se snoubenkami a manželky znovu prožijí líbánky. Jste-li dosud nezadaní, vyjděte do ulic, do kaváren, na koncert a seznamujte se.

BLÍŽENCI, VÁHY, VODNÁŘI hlavní zkoušku budou především činnosti, které jsou pro vás důležité. Objeví se řada nových známých a vždy najdete příjemné téma pro rozhovor i důvod k společnému veselí. Ani láska nezůstane v pozadí, smyslná Venuše obloudí vaše city a přihraje vám nejednu příležitost.

BERANI, LVI, STŘELCI jste-li zadaní, stále se mějte na pozoru, květnové události mohou dramaticky změnit váš život. Kritické období trvá, raději žádný adrenalin. Z druhé strany vás čeká mnoho úspěšných jednání. Základní kámen vašeho úspěchu je v energii, pohotovosti a pružnosti, ale žádná ostrá slova, dohadovat se je zbytečné. Diplomacie je nutná. Opatrní buďte na silnicích za volantem!   

ČERVEN -   „Připravenost vám zaručí úspěch.“

Šestý kalendářní měsíc vám dává životní šanci leccos změnit k lepšímu, budete-li postupovat rozumně. Vládce Merkur má rád pohyb a změny. Hlavním zdrojem vaší vnitřní síly je komunikace, bystrá mysl, demonstrovat svůj intelekt a životní moudrost.

Pozor na dny: 27. - 29. 6.

BLÍŽENCI, VÁHY, VODNÁŘI ačkoli budete zavaleni úkoly, budete v plné síle, což vám zaručí slibný růst. Díky své iniciativě a nevšednímu důvtipu získáte zajímavé kontakty, které vám otevřou zcela nové obzory. Zvláště pracujete-li v manažerské či umělecké profesi. Láska vám přeje.

BERANI, LVI, STŘELCI bude načase ukázat se ve správném světle a změníte vaše zvyky, zvláště ty, které se týkají různých potěšení. Probudíte opět v sobě tvůrčího ducha a začnou se pozvolna vyjasňovat osobní i pracovní vztahy. Přesvědčíte se o kouzelné síle dobrého slova a problémy vyřešíte jednáním. Odměnou vám bude klidná mysl a zájezd na exotickou dovolenou.

BÝCI, PANNY, KOZOROZI, začíná období hodnocení a posuzování týkající se financí vaší profese. Odhalíte v sobě ekonoma, všechno si důkladně spočítáte a zvážíte a budete aktivněji pracovat na svém zařazení. Vytrvalé úsilí a pozitivní změny přinesou ovoce podnikatelům, obchodníkům a drobným živnostníkům. Jen ve vztazích se budete muset více snažit, hrozí citové ochlazení.

RACI, ŠTÍŘI, RYBY, konečně budete mít pocit, že se něco děje. Dlouhodobé partnerské vztahy se mohou stát zásadními. Vylepšíte si svou image a začnete na život a svět kolem sebe hledět jiným úhlem. Nelze vyloučit vyzvánění svatebních zvonů. Pouze váš jemnocit a dobrá vůle vám pomůže dosáhnout to, o čem sníte. Neuchylujte se k taktizování a k žárlivosti, snažte se přeměňovat své nedostatky na přednosti.   

Čtěte také: Rok Psa 2018 přinese podle Dagmar Kludské nejen výkyvy nálad, ale také erotické léto                              

ČERVENEC- „Čerpejte sílu z přírody.“

Sedmý kalendářní měsíc vám připraví více radosti než starostí. Zasloužená dovolená se blíží, a přestože budete protáčet oči nad drahotou a vaše peněženka bude stále v permanenci, užijete si příjemné dny. A vůbec nebude záležet na tom, zda strávíte dovolenou v tuzemsku nebo někde v zahraničí.

Pozor na dny: 26. – 28. 7.

RACI, ŠTÍŘI, RYBY zcela jistě se nebudete nudit, téměř po celý červenec štístko a obdiv opačného pohlaví vám přeje. Na své si přijdou i rodiny s dětmi, užijete si nejen prosluněné dny, cachtání ve vodě a různé hry, ale také spoustu legrace, které prosvětlí vaší duši. Pozlobit vás může jen přehřátý organismus, bolest hlavy a alergie.

BÝCI, PANNY, KOZOROZI téměř každou chvíli se budete těšit na dobré zprávy. Červencové dny se skvěle hodí pro posilování rodinných pout, hraní si s dětmi, cestování, výletům, opalování i koupání. Nezadaní, klidně se pusťte do dobrodružství, vaše šance na lásku se zdají být nadějné, ale nepodléhejte přehnané důvěřivosti a lehkomyslnosti.

BLÍŽENCI, VÁHY, VODNÁŘI zřejmě budete ponořeny do své práce natolik, že budete stále dovolenou odsouvat. Nehoníte se až příliš bezohledně za úspěchem? Peníze opravdu nejsou tím jediným životním štěstím. K sebrání sil potřebujete oddych pobyt v přírodě, jen tak si lehnout do trávy, zkrátka vypnout. Ač je to k nevíře, v této době budete mít všechny šance upoutat k sobě pozornost.

BERANI, LVI, STŘELCI konečně se vám začíná blýskat na lepší čas. Napětí pominulo, s partnerem jste opět jedno tělo a duše. Společná dovolená vás sblíží. Změny se budou odehrávat zcela hladce jakoby samy od sebe. Nepokazte to! Nové lásky mají naději na sestěhování a společné soužití.  Pozor si dejte na alkohol, skoky do vody a ztráty věcí.

SRPEN „Vaší iniciativě se meze nekladou.“                                         

Osmý kalendářní měsíc vaše snivá romantická nálada z dovolené ještě doznívá, zatímco jíní se na ni připravují.  Jedni se vrací do reality i přesto, že se vám příliš nechce. Do formy se dostanete o něco později a tak nelze počítat s nějakými výjimečnými výkony. Zatímco druzí jásají, jsou plní očekávání a balí kufry. 

Pozor na dny:  25. – 31. 8.

BERANI, LVI, STŘELCI, abyste se dostali do správné kondice, potřebujte cítit vzrušení, esprit, vymyslet zcela jiný program, než je nyní běžný. Nepodléhejte lákavým pokušením, číhají na vás ze všech stran. Srpnové dny prověří vaší citovou stabilitu i provětrají vaší peněženku. Těšit se můžete na kulturní akce a různá překvapení.

BLÍŽENCI, VÁHY, VODNÁŘI, pro vás nic nebude problém, můžete plýtvat důvtipem, jak je libo, a pořád vám ho ještě hodně zbude. Vše by mělo jít podle plánu, blýsknete se ve společnosti i na kurtu s raketou v ruce. Pozor si jen dejte na přemíru alkoholu a neskromné ambice o hodně vysokém mínění.

BÝCI, PANNY, KOZOROZI programově se udržujete v kondici a prohřešky vůči životosprávě vůbec neřešíte. V milostném životě vám může trochu zamotat hlavu nečekané setkání s minulostí. Zachovejte klid, brzy se vše vrátí do normálních kolejí. Moc dobře víte, že domov je vaše výsostné území a rodina k němu neodmyslitelně patří.

RACI, ŠTÍŘI, RYBY srpnové dny vnesou soulad mezi chvíle aktivit a klidu. Umíte působit na lidi a dokážete bojovat za správnou věc, ale také nastal čas myslet na sebe. Zadaní muži a ženy, nežijte jen podle osvědčených předloh a zkuste něco nového, co partnerovi rozproudí krev v žilách. Nebojte se trochu odvázat, využijte nevázané fantazie. Přinejmenším se uvolníte a vaše nálada stoupne.     

ZÁŘÍ - „Do věcí, které jsou důležité, vneste řád.“                                                                   

Devátý kalendářní měsíc bude přímo nabitý pracovními záležitostmi a školními přípravami. Připravte se na to, že budete vystavěni abnormální zátěži, nehledě na finanční výlohy. Nákupy a různé pochůzky vám dají zabrat. Zaobírat se budete neodbytnými myšlenkami, co všechno byste ještě mohli udělat navíc.

Pozor na dny: 24. - 26. 9.

BÝCI, PANNY, KOZOROZI máte úžasnou vlastnost, a to je akceschopnost, s předstihem se umíte na vše potřebné připravit. Díky tomu nebudete vyšilovat a v klidu budete reagovat na další výzvy, různé kurzy a záliby Ve svém protějšku najdete dobrého rádce i přítele.

RACI, ŠTÍŘI, RYBY, i když zářijový start bude náročný a nezbude vám jediná volná minuta oddechu, zátěž zvládnete. V polovině měsíce budete moci trochu ubrat na tempu a dopřejete si více zábavy: podebatujte s přáteli, vyrazte na bowling či na muzikál. Hodit se bude i finanční výpomoc od rodičů.

BLÍŽENCI, VÁHY, VODNÁŘI lehké podráždění visí ve vzduchu. Přemíra úkolů a vyřizování může vyvolávat ve vaši duši mírný chaos. Na chvíli vás to rozhodí, a proto bude dobré přejít na jiné pole činnosti, abyste se cítili šťastnější. Pozor na hádky, těm se snažte spíše vyhnout. Jedno milé slůvko dokáže víc, než sáhodlouhé debaty. Otužujte se, cvičte jógu a zkontrolujte si všechny pojistky.

BERANI, LVI, STŘELCI ve stěžejných věcech máte jasno, pochopíte, že silou nic nezískáte. Faktem je, že bez vaší iniciativy se věci nepohnou. I když se s druhem na lecčems neshodnete, nemusí to být důvod k panice. Možná bude dobré přehodit výhybku na příjemnější téma, například: vzpomínku na školní léta, první rande, polibek. Prospěje vám cyklistika, rybaření a houbaření. Inhalujte lesní vůni, vyhněte se škodlivým návykům a nezapomeňte na smích.   

                                                                                         

ŘÍJEN -  „Buďte veskrze pozitivní.“                                                                             

V desátém měsíci kalendářního roku, prozkoumáte mnoho nejrůznějších oblastí, nadšeně skočíte po informacích a budete velmi aktivní. Intenzivně budete vnímat vše, co se týká lásky, času a financí.

Pozor na dny: 23. - 25. 10.

BLÍŽENCI, VÁHY, VODNÁŘI celý říjen bude plný vášně a bouřlivých zážitků. Vaše přitažlivost poroste, všude klem uvidíte skvělé příležitosti a rozviklané vztahy se největší pravděpodobností rozpadnou. Správný impulz a přeladění na nové láskyplné období čeká na nezadané ženy. Vrhněte se do akce. Kouzlo pro vás budou mít odvážní muži. Bavte se, ale nestanovte si přehnané vysoké plány, nechte věci volně plynout.

BERANI, LVI, STŘELCI, rychlé chápání, jiskřivé pohledy, sex a erotika, je přesně to, co z vás bude vyzařovat. Muži se budou cítit jako páni tvorstva, vaše ohnivá rozvernost okouzlí nejednu ženu. Můžete se i nečekaně zamilovat. Láska vás na jednu stranu povznáší, na stranu druhou jí můžete vnímat jako určitou brzdu v kariéře. Otázkou je, zda vůbec víte, co chcete?

BÝCI, PANNY, KOZOROZI ve spolupráci se stejně smýšlejícími lidmi se budete zabývat činností, která přinese hmatatelné výsledky a otevře vám nové možnosti. Pozor, konstelace vypovídají o nebezpečí úskoků a jak se zdá, zdaleka ne všichni vám opravdu přejí. Vaše víra v lepší budoucnost je působivá, a nenecháte se nikým a ničím odradit.

RACI, ŠTÍŘI, RYBY zajímavé nabídky a významné události nejspíš vás natolik nadchnou, že budete chtít pohnout světem. Prosazovat nové věci je jistě v pořádku, ale chtějí to i ostatní? Vyjasňujícím rozhovorům se nebraňte. Říjen si žádá moudrost v pracovních vztazích a dohodách. Dobrá komunikace vám může přinést nové postřehy i spoluautory pro nové záměry. Láska vás bude hřát i bolet.                                                                                           

LISTOPAD -  „Problémy se snažte řešit bez odkládání.“

V jedenáctém kalendářním měsíci „čas dušiček“ skleslost, citlivost a nedocenění v mezilidských vztazích negativně může působit na poněkud labilní jedince. Druhá polovina měsíce a touha po pohodlí vás dovede ke koupi věcí do bytu a domácnosti. Vaše nálada se rázem zlepší a budete mít k sobě zase blíž.

Nezapomenutelné dny: 22. – 24. 11.

RACI, ŠTÍŘI, RYBY patříte mezi nejcitlivější znamení zvěrokruhu. Svoji svůdnost a smyslnost si plně uvědomujete, a když je potřeba, tak ji použijete. Nyní můžete nejen oživit svůj vztah, ale také vyřešit, co vám ve vztahu nedělá dobře. Možná dozrál čas na početí potomka, nebo aspoň koupi psa. Potřebujete se o něco živého starat. Pozor však na ukvapená rozhodnutí. Obrňte se armádou poradců.

BÝCI, PANNY, KOZOROZI jako vždy jste v předstihu a už myslíte na Vánoce a koupi dárků. Kromě toho, můžete uvažovat o založení vlastní živnosti. Dozrál totiž čas dělat to, co vás baví. Rok 2019 je vám nakloněn, a proto realizaci neodkládejte. Neobávejte se předvést své schopnosti a projevit svou individualitu.

BLÍŽENCI, VÁHY, VODNÁŘI patříte mezi intelektuální znamení, snažte se tedy svou mysl zapojit do sledování nových technologií a rozšiřování vzdělání. Žádná prázdná slova, ale mužovy činy přesvědčí nejednu ženu, že je ten pravý. V láce potřebujete cítit důvěru a naprosté splynutí duší.

BERANI, LVI, STŘELCI štěstí máte na své straně, ve společnosti budete sbírat jeden úspěch za druhým. Pozor na houpačkové tendence ve finanční sféře. Zdá se, že víc utrácíte, než vyděláte. Občas je třeba vás zastavit. Nejednu osobu koncem roku čeká povýšení nebo nová pracovní lukrativní nabídka. Neuštvěte se, relaxujte, dopřejte si pobyt na horách či ozdravné Wellness víkendy.      

PROSINEC„Rozdávejte lásku a osud vám bude přát.“

Dvanáct měsíc kalendářního roku bývá nejkouzelnější a nejštědřejší, ale také nenáročnější. Pocítíte potřebu daleko více se věnovat rodině.  Pustíte se do zásadních oprav, úklidu a velkých nákupů.

Pozor na dny: 21. -23.12.

Nic nehroťte, naučte se i odpočívat. Nezapomeňte u dětí pěstovat vztah k vánočním tradicím, lásku a rodinnou pospolitost.

BERANI, LVI, STŘELCI, začíná pro vás velmi příznivá doba a štěstěna vám bude obzvlášť nakloněna. Odsunete ego do pozadí a budete se vědomě věnovat domácnosti a rodině. Hlavní zkouškou pro vás bude rozdávat lásku a umění nacházet kompromisy ve vztazích k druhým. Hlavně pěstujte klid, přílišný spěch a chaos jsou nežádoucí.

BLÍŽENCI, VÁHY, VODNÁŘI soustředíte se na vše, co je důležité a uděláte správná rozhodnutí. Vaše vnitřní síla a optimizmus přinese uvolnění v náročných chvílích a rozptýlí každou chmuru. Zahraniční cesty pokud možno odložte na pozdější dobu. Myslete na své zdraví dřív, než se začne ozývat, teple se oblékejte a nadopujte se vitamíny.

BÝCI, PANNY, KOZOROZI v průběhu celého měsíce budete mimořádně pozorní, vánoční události vám otevřou oči a uvidíte věci, které jste dřív neviděli. Vaše snaha, aby dobře vše probíhalo, bude obdivuhodná. Po přívalu energie obvykle přichází útlum, po Štědrém večeru budete jen odpočívat, radovat se z dárků a plnit si svá bříška.

RACI, ŠTÍŘI, RYBY vaše psychika, zbystřené vnímání bude citlivě reagovat na přicházející události. Láska a tvůrčí úspěchy půjdou ruku v ruce. Umění představivosti vám nechybí a docela rychle a vkusně se zorientujete v koupi vánočních dárků. Nezapomeňte na své rodiče. S láskou přijímejte vše, co dostanete a nezapomeňte za všechno pěkně poděkovat.       

Autor: Alena Hájková

Foto: VIPosobnosti.cz