OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Horoskop 2020 - Beran

VIPosobnosti.cz/Spirit

Milí BERANI: 21. 3. – 20. 4. Co vás čeká podle kartářky Dagmar Kludské?

1.polovina: Aktivita, organizační schopnosti, nové impulsy, prosazení sebe či svého produktu, vstřícnost i impulzivita, kombinace vynalézavosti a důvtipu, spekulace, riskantní investice, sportovní aktivity. Pozor na rychlou jízdu!                                           

2. polovina: Agilnost, využití informací, nových technologií, tvrdošíjnost, postup v kariéře, společenský život, nové i staronové lásky, řešení vztahů, cestování, modernizace domácnosti, humor i vážné střety. Snažte se o rozvahu!      

V roce Krysy budete mít dostatek energie, ale zřejmě se občas nevyhnete prudší výměně názorů, která vám klidu na duši nepřidá. Naskytnou se i okolnosti, jež prověří vaši připravenost a organizační schopnosti. Soutěživost, kterou v pracovním kolektivu pocítíte, neberte na lehkou váhu. Vyskytnou se jisté situace, které vám trochu zkříží plány. Po dobrodružném létu a komplikovaných vztazích přehodnotíte své postoje k lásce, sexualitě a domovu. Odvaha, píle, finance se stanou silnou motivací. Podzim a zima bude časem tvrdé práce. Na konci roku plodné období změn vám přinese uspokojení a vnitřní harmonii.

Láska a partnerství:

Jestliže vás něco na konci roku trápilo, nebo jste si něco vyčítali, můžete očekávat pozitivní změny, ale budete muset i něco obětovat, nemyslet jen na sebe. Co se lásky týče, vaše city budou intenzivní na jaře a létě, budete si tak trochu pohrávat se vším, co vám přijde do cesty. Vrhání se střemhlav do života, flirt, vzrušení nebude výjimkou, do mnoha záležitostí se můžete dostat i proti své vůli. Problémy spočívají v tom, že toho chcete příliš mnoho a rychle. S přicházejícím podzim se uklidníte, naleznete vnitřní sílu jít do sebe. Na konci roku ve všech rovinách života před vámi vyvstane otázka zítřka.

Práce a finance:

Vaší výhodou je, že umíte využít každé příležitosti, která se před vámi otevře. Po materiální stránce byste neměli strádat, zřejmě dospějete k názoru, že jste investovali do správné věci. Z druhé strany vás čekají větší finanční výdaje, dosyta si budete vychutnávat všech slastí léta. Na podzim vystřízlivíte, přehodnotíte svůj dosavadní styl života a pochopíte, kde je vaše místo. Čeká vás náročné období a vysvětlování různých polopravd ve vztazích i v práci. S vervou se pustíte do nějakých rizikovějších projektů, které budou slibovat mnohé, avšak nebudou jisté. Na konci roku příjmy a výdaje budou vyrovnané.  

Úspěšný den: úterý, pátek.                                                                   

Úspěšný měsíc: duben, srpen.                                                

Složitý měsíc: leden, listopad.                                                                            

Silná stránka: energie.                                                                                     

Slabá stránka: prudkost

Zdraví:

I když jste přesvědčení, že můžete skály lámat, nepřehánějte své pracovní nasazení. Proberte své úkoly a zohledněte priority. S určitými situacemi se na začátku roku budete vyrovnávat hůře, pocítíte tlaky a intriky okolí. Na vašem zdraví se mohou podepsat stres, nervozita, zvýšený krevní tlak, poruchy zraku, potíže se zažíváním, bolesti páteře i nebezpečí poranění a úrazů. Buďte proto opatrní při náročné fyzické práci, ve sportu i na cestách! Dostatečně odpočívejte a dodržujte životosprávu.

VIPosobnosti.cz/Dagmar Kludská

Podívejte se

Kouzlo úspěchu

Kouzlo úspěchu knihy 

VIP OSOBNOSTI TV

VIP TV

Více

KNIHY

Tanec mezi Mistry Alka Hájková

Více

Reklama

Saint Tropez cukrárna