OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Horoskop 2020 - Blíženec

VIPosobnosti.cz/Spirit

Milí BLÍŽENCI: 21. 5. – 20. 6. Co vás čeká podle kartářky Dagmar Kludské?

1.polovina: Široký okruh zájmů, zesílená bystrost, rozmach, pokrok, spolupráce, potřeba individuálního vyjádření, důležité období pro vývoj i budoucí změny. Angažování se v mnoha oblastech, kariéra, výdělečné aktivity, komplikované vztahy.                                                              

2. polovina: Elektrizující atmosféra Jupitera zvýší vaše libido, spojení agilnosti a inteligence přináší úspěch ve vědě, ekonomii, politice, tisku, technických oborech i umění. Přehnaný respekt sám k sobě, noví přátelé i faleš, honba za kariérou a penězi.

Rok KRYSY přináší změny k lepšímu, přestože budete mít často těžkou hlavu, díky duševnímu rozpoložení: Jakým směrem se ubírat? Po celý rok budete mít roztoulané a neposedné nohy. Toužíte po kariéře a zároveň po svobodě a cestování, ale měli byste krotit svou přílišnou ctižádostivost, nevyhrocovat už tak dost riskantní situace, být opatrní ve svých úsudcích, jednání a prozíravě plánovat. Pokud se budete ovládat, vyhnete se ztrátám i následkům náhodných flirtů, problémy se vyřeší a vztahy se stabilizují. Konec roku nastartuje nečekaný obrat v osobním životě. Finančně si polepšíte, ale budou i větší výdaje. 

Láska a partnerství:

Láska v roce Krysy bude pro mnohé Blížence inspirací a silným hnacím motorem. Hýříte energií, invencí, dostaví se úspěchy na citovém poli, ale musíte být ve střehu. Není všechno zlato, co se třpytí. Čas se pro vás stane dosti relativním pojmem, neboť budete mít tendenci často na něj zapomínat a snadno se někde zdržíte. Neměli byste však přeceňovat své síly, je třeba si udržovat střízlivý odhad svých možností, kam až můžete zajít. Aspekty ukazují znaky určité rozvernosti, nestálosti, vášnivý flirt a rychlé reakce. Pozor, aby krátká přitažlivost neznamenala zradu toho, koho skutečně milujete.

Práce a finance:

Rok Krysy zvyšuje efektivitu práce, pro vás se stane odrazovým můstkem na další cestě vpřed. Akce je klíčovým slovem! Je to dobrý rok, neboť vám poskytne spoustu nových nápadů, jak peníze vydělat. Vaše tvůrčí schopnosti fungují přímo ukázkově, máte-li nějaký tvůrčí projekt, pusťte se do něho! Žádné otálení, pozor na nedostatek taktu, vůči ostatním dokážete být velmi kritičtí, někdy mluvíte až příliš a ztrácíte kontrolu nad tím, co říkáte. Riskovat můžete, ale nesmíte ztrácet zdravý rozum. Na konci roku můžete být trochu zklamaní, že jste nedosáhli všeho, co jste chtěli, ale i tak budou vaše výsledky skvělé.

Úspěšný den: středa, čtvrtek.                                                       

Úspěšný měsíc: červen, srpen.                                                                     

Složitý měsíc: leden, říjen.                                                                                   

Silná stránka: přizpůsobivost.                                                          

Slabá stránka: roztěkanost  

Zdraví:

V roce Krysy by vám neměla chybět vitalita, přesto nebude od věci, když trochu uberete ze svých aktivit, často si naberete toho až příliš, konáte rychle, což vás může přivést k nehodám. Vyvarujte se všech duševních stresů, nočního ponocování, pohlídejte si jídelníček, vyhýbejte se tučným jídlům, alkoholu a kouření. Myslete na své zdraví dřív, než se samo začne ozývat. Nezapomínejte na preventivní lékařské kontroly, na sportovní aktivity i odpočinek. Sázejte na prověřené vztahy.

VIPosobnosti.cz/Dagmar Kludská

Podívejte se

Kouzlo úspěchu

Kouzlo úspěchu knihy 

VIP OSOBNOSTI TV

VIP TV

Více

KNIHY

Tanec mezi Mistry Alka Hájková

Více

Reklama

Saint Tropez cukrárna