OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Horoskop 2020 - Býk

VIPosobnosti.cz/Spirit

Milí BÝCI: 21. 4. – 20. 5. Co vás čeká podle kartářky Dagmar Kludské?

1.polovina: Preferování vlastních cílů, zesílená vnímavost a vášnivá zanícenost, podnikání, využívání kontaktů, zúročíte vše, co půjde. Pozor na tendenci hnát určité záležitosti do krajnosti.   Na druhé straně konzervatismus, touha po rodině a bezpečí.           

2. polovina: Přináší vzruch, napětí, prudké vášně, vztahové komplikace, oblibu společenského života, cestování do zámoří, prodej či koupi nemovitostí. Dávejte si pozor, abyste v tom nadšení neztratili pevnou půdu pod nohama. Vše prověřujte!   

Rok Krysy přináší řadu lákadel, vaše cíle a přání přibírají nové prvky. S příchodem jara a sílící energií Jupitera se rozhodnete pro nějakou zásadní změnu. Postupujte podle plánů, nedovolte, aby se vaše energie roztříštila. V létě si užijete různých akcí a milostných flirtů, čímž můžete zkomplikovat život sobě i svým blízkým. Prosazujete své zájmy, bavíte se, ale neměli byste zapomínat na svůj soukromí život, mohly by se přihlásit nějaké potíže. Zimní čas vás zklidní, zharmonizuje vaší duši i tělo, naplno se věnujete rodině a práci. Vánoce a konec roku by pak měly přinášet moudré reakce a veskrze pozitivní výsledky.

Láska a partnerství:

Planeta lásky Venuše podpoří vaše emoce, hovoří o narůstající vášni, zanícenosti, vzruchu, velké oblibě společenského života, holdování požitkům, alkoholu a ve vztazích to trochu zaskřípe. Na druhé straně hovoří o konzervatizmu, touze po domovském přístavu a bezpečí. Nezadaní mají velkou šanci na osudové seznámení, chce to jen sebrat odvahu, odbourat úzkost a bloky. Nic není nedosažitelné, ale netlačte na pilu, jinak se váš protějšek zalekne. Ve vztazích je kladen důraz na spolehlivost. Pokud vás něco štve, neduste to v sobě, ale o svých pocitech si otevřeně popovídejte a úspěch se dozajista dostaví.

Práce a finance:

V rámci financí se nestresujte se, možná budete mít na začátku roku hlouběji do kapsy, ale čas pracuje pro vás. Čeká vás příval nejrůznějších nabídek, v tomto ohledu patříte k těm šťastnějším lidem, kterým náhoda přihraje zajímavou pracovní příležitost, kde uplatníte své schopnosti a zvýší se i váš příjem. Nápadů a inspirací budete mít dost, hlavně nic neodkládejte na zítřek, hledejte konstruktivní řešení, zvolte dobrou taktiku, vítejte nové podněty. Připravte se na to, že rok Krysy si žádá jasné a rozhodné kroky. Pocit úspěšnosti zaznamenají ti jedinci, kteří se ubrání důsledkům některých zádrhelů, neztrácejí víru a naději.    

Pozitivní den: úterý, čtvrtek.                                                             

Úspěšný měsíc: květen, červenec.                                                                     

Složitý měsíc: únor, říjen.                                                                               

Silná stránka: vytrvalost.                                                           

Slabá stránka: tvrdošíjnost.

Zdraví:

Vcelku byste se měli těšit dobrému zdraví, můžou vás sužovat bolesti krku, angíny, problémy s páteří, křečové žíly, zvýšený cholesterol a cukrovka. Určitě vám prospěje pohyb a lehčí strava s minimálním množstvím živočišných tuků. Hlídejte si kalorie a váhu! Při plném pracovním vytížení byste neměli zanedbávat pravidelné přestávky. K regeneraci organismu potřebujete mnohem víc spánku a odpočinku. Důležitý je sport, kontakt s přírodou, zahrádkaření, turistika i cyklistika.

VIPosobnosti.cz/Dagmar Kludská

Podívejte se

Kouzlo úspěchu

Kouzlo úspěchu knihy 

VIP OSOBNOSTI TV

VIP TV

Více

KNIHY

Tanec mezi Mistry Alka Hájková

Více

Reklama

Saint Tropez cukrárna