OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Horoskop 2020 - Kozoroh                     

VIPosobnosti.cz/Spirit

Milí KOZOROZI: 22. 12. – 20. 1. Co vás čeká podle kartářky Dagmar Kludské?

1.polovina: Extrémní ostražitost, ctižádostivost, vysoké nároky na práci, čas a energii, prosazování nových metod, koupě auta. Vrozená obětavost, oddanost, utápění se v emocích, žárlivost, hádavost. Zvládnete-li hloubku citů, budete mnohem šťastnější.                                                                                        

2. polovina: Bystrost, technické myšlení, manuální zručnost, pevná vůle, upínání se k cíli, povýšení či změna zaměstnání, finanční výsledky. Silné vibrace lásky prolomí zeď upjatosti, přehodnotíte své budoucí kroky, možná se vdáte či oženíte. 

Rok Krysy vzhledem k blahodárnému Jupiteru ve vašem znamení je zvlášť příznivý. Osud vás povede správný směrem, Saturn se postará o vaše patřičné ocenění a změní vám život. Můžete se pustit i do činností, které jste dosud nezkoušeli, nebo odkládali, ale nesmíte ztrácet odvahu a trpělivost s ostatními.    Ti, kteří se v nedávné minulosti přičinili, se mohou těšit, že konečně začnou sklízet ovoce svých snah. Sebeuspokojení naleznete v inspirativních kontaktech, v otevřenosti ve věci lásky a přátelství. Závěr roku projasní vaše touhy a city a můžou se dít i zázraky. Získáte bezpečí domova a jistotu.   

Láska a partnerství:

Pod vlivem Saturnu zrozenci v Kozorohu bývají většinou přemýšliví a vážní. V životě i v lásce jsou opatrní, své city si střeží, vyjadřují se opatrně. Rok Krysy bude skvělým obdobím pro rodiny, můžete se těšit na renesanci vztahu, díky pozitivním vlivům Jupitera. Vrcholné okamžiky lásky s příchodem jara a na konci roku prožijí i ti, kteří doposud citově strádali. Vaše osobní přitažlivost a čas vášní slibuje mnohé, nesmíte však usnout na vavřínech. Směle, s optimizmem a vírou vykročte do dalšího životního období a vaše dny budou radostné. Záleží jen na vás, můžete se dostat na samý vrchol, nebo zůstat trčet dole.

Práce a finance:

Rok Krysy přináší výrazné zlepšení, objeví se nové pracovní příležitosti a vhodná doba je také na to zahájit podnikání. Využijte přízně hvězd ke změnám, neotálejte, důvěřujte si, nebojte se různých konkurzů a pohovorů. Můžete totiž získat hodně a zajistit si budoucnost. Nejrůznější lekce, které vás na cestě potkají, je třeba brát s nadhledem, nevzdávejte se, jděte přímo k cíli. Vaše ctižádostivost, energie a vůle vám dopomůže prosadit nové pracovní projekty. S příchodem zimy se můžete těšit na dobré výsledky, které vám výrazně dopomohou ke splnění životních cílů a přání. Vánoce prožijete v míru a pohodě. 

Pozitivní den: pondělí, úterý.                                                                          

Úspěšný měsíc: leden, prosinec.                                                          

Složitý měsíc: červen, červenec.                                                                                  

Silná stránka: trpělivost.                                                                                 

Slabá stránka: uzavřenost.

Zdraví:  

Už počátek roku vám může naznačit, že se zdravím se nehazarduje a přiměje vás k tomu, abyste nepřetěžovali své fyzické síly. Říkáte si, že všechno zvládnete, vaše životní síla je skutečně obdivuhodná, ale je třeba se naučit i relaxovat. Může vás potrápit onemocnění páteře, bolesti kloubů, kožní problémy a různé infekce. Vyvarujte se rozčilování, tučné stravě a pití alkoholu. Důležitá je psychická pohoda, relaxace v přírodě, sport, turistika. Dobře vás naladí poslech hudby a tanec.

VIPosobnosti.cz/Dagmar Kludská

Podívejte se

Kouzlo úspěchu

Kouzlo úspěchu knihy 

VIP OSOBNOSTI TV

VIP TV

Více

KNIHY

Tanec mezi Mistry Alka Hájková

Více

Reklama

Saint Tropez cukrárna