OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Horoskop 2020 -  Lev

VIPosobnosti.cz/Spirit

Milí LVI:  23. 7. – 22. 8. Co vás čeká podle kartářky Dagmar Kludské, exkluzivně pro VIPosobnosti,.cz?

1.polovina: Přináší energii, dynamiku i trochu nervozity, smysl pro organizaci, dobré zprávy, nové projekty, reálné finanční přínosy, upevnění pracovní pozice, zásnuby, svatbu, křtiny. Přesně vycítíte co je prospěšné a co je jen pozlátko.                                                 

2.polovina: Přináší rozmach, bystrý úsudek, sebekontrolu, zájem o světové dění, stavbu domu či koupi bytu, vzrušující události, dokážete zaujmout fyzickou i duševní energií, zábavu, cestování. Více než slovy jednoznačně argumentujete činy.

Rok Krysy je živý, rušný, posiluje lásku i nové projekty, přináší nový rozvoj informační technologie a rozšíření okruhu vašeho působení. Je to úspěšný rok, v němž se vynaložená námaha vyplatí a bude také odměna, ale také vyčerpávající. Důkladně prověřujte všechny nabídky a smlouvy. Pozor na riskování! Důvtip vám sluší, ale bouřlivým diskuzím, bujarým večírkům, alkoholu a milostným svodům se vyhýbejte. V létě se intenzita vašeho erotického života zvýší a nemusí být bez následků. Na podzim pokud vám jde o jistoty a štěstí, budete muset o ně zabojovat. Jedni se radují, zatímco jiní můžou být zklamaní. 

Láska a partnerství:

Láska je na dobré cestě. Pokud jste měli ještě před nedávnem nějaké nevyřízené účty, staré city ožijí a spokojenost v duši se dostaví, pokud se o to budete jen trochu snažit. Nezadaní Lvi od jara do léta rozhoďte sítě, všechny trumfy držíte v rukách, máte našlápnuto k úspěchu. Všechno je krásné, nové a poprvé. U déle trvajících párů se nevylučují křtiny a svatba, ale i krize a rozchody. Všechno závisí na vás, jakou cestou se vydáte.  V průběhu roku lze očekávat nemoc starší osoby, problémy týkající se dětí, příbuzných, spory o majetek, dědictví. Pozor na emocionální výbuchy, je nezbytně nutné vše řešit v klidu.    

Práce a finance:

Rok Krysy z pracovního a finančního hlediska je uspokojivý, především proto, že si všechno dokážete dobře zorganizovat a naplánovat. Pozitivní by měly být měsíce duben – říjen. Někteří míří hodně vysoko, u jiných se objeví profesní posuny či nové nabídky. Přesto byste měli být opatrní a krýt si záda, nikdy nevíte, na koho narazíte. Tento rok bude určitou prověrkou, jakým směrem se vydáte. Nejvíce úspěchů budou mít mladí Lvi ve studiu, v podnikání nebo získání práce v zahraničí. Ti starší musí dořešit staré záležitosti. Pozor na tendenci hnát určité situace do krajnosti, mohlo by se vám to vymstít. Držte se!

Úspěšný den: pátek, neděle.                                                             

Úspěšný měsíc: srpen, říjen.                                                                        

Složitý měsíc: leden, listopad.                                                                           

Silná stránka: hrdost.                                                                                 

Slabá stránka: přecitlivělost.

Zdraví:

Nejčastější zdravotní problémy mají Lvi se srdcem, páteří, s krevním tlakem, náchylnost k cévním chorobám, bolesti zad, kyčlí, kolen, artrózu. Vyhýbejte se stresovým tlakům, fyzické zátěži, náročným sportům, pití alkoholu, přejídání a kouření. Doporučuje se dostatek spánku, klidná mysl, pobyt v přírodě, práce na zahradě, relaxační cvičení, jóga, tai-chi, aromaterapie, meditaci, procházky i turistika. Vhodné jsou bahenní zábaly, terminální lázně a preventivní lékařské kontroly.

VIPosobnosti.cz/Dagmar Kludská

Podívejte se

Kouzlo úspěchu

Kouzlo úspěchu knihy 

VIP OSOBNOSTI TV

VIP TV

Více

KNIHY

Tanec mezi Mistry Alka Hájková

Více

Reklama

Saint Tropez cukrárna