OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Horoskop 2020 - Panna                

VIPosobnosti.cz/Spirit

Milé PANNY: 23. 8. – 22. 9. Co vás čeká podle kartářky Dagmar Kludské?

1.polovina: Ve zvýšené míře budete prožívat věcí spojené s rodinnými událostmi, různé oslavy, hodně lásky, ale i hádky, problémy týkající se rodiny, dětí, příbuzných, dědictví. Váš život bude uspěchaný. Povzbudí vás láska a věrní přátelé.                                                                                                         

2. polovina: Přináší přecitlivělost i aktivitu, máte tendenci utvářet si vlastní zidealizovaný svět, hledáte vnitřní harmonii, pečujete o sebe. Letní čas vám nabídne širokou škálu možností, poznáte nové lidi, možná i lásku. Znovu naberete nový dech. 

Rok Krysy zpočátku bude náročný, bude připomínat jízdu na horské dráze, přesto vám planety slibují poměrně šťastnou budoucnost. Buďte připravení pro nové výzvy!  Nápadů budete mít dost, konstelace bude nakloněna tvůrčí práci, je tu možnost absolvovat nějaký kurz či studium, ale také se nabízí možnost podnikání, rozšíření okruhu své činnosti. Setkáte se s novými přáteli, zúročí se věci, do níž jste vložili svou energii, osobitost a kreativitu. V druhé polovině roku šťastný Jupiter odstartuje nečekaný obrat v kariéře i v lásce a může výrazně změnit váš život. Své ambice i lásku podřizujete vyššímu řádu!    

Láska a partnerství:

I když do prvního měsíce nového roku budete vstupovat s jistými obavami, brzy zjistíte, že byly předčasné, neboť leccos se postupně vyvine nad vaše očekávání. Pro svobodné Panny něco důležitého se rozehraje v květnu – září, přeskočí jiskra a v hlavní roli bude láska. Vše si pak budete užívat na doraz. Na podzim dojde i na urovnání dávných sporů, nesmíte však některé problémy příliš zveličovat. Každopádně dostanete šanci, abyste ve správný čas byly na správném místě. Určitě vám pomůže trpělivost a správná rozhodnost. Konec roku by měl být ve znamení souznění. Užijete si šťastné a pohodové Vánoce.

Práce a finance:

Možná chcete od život víc, než můžete dostat. Na jedné straně je to správný postoj, který vás motivuje. Na straně druhé může přinášet výkyvy nálady v souvislosti se změnami, které umocní vaše pochybnosti, zda jste na správném místě a zda nenadešel čas zvednout kotvy a pokusit se hledat štěstí jinde. Planety soudí, vyvinete-li více iniciativy, je velká pravděpodobnost, že mnohé z vašich snů se naplní. Jste na startu něčeho nového, zajímavého, výjimečného a proto si to nenechte ujít.    

Úspěšný den: středa, čtvrtek.                                                                  

Úspěšný měsíc: září, prosinec.                                                                           

Složitý měsíc: únor, duben.                                                                         

Silná stránka: pracovitost.                                                         

Slabá stránka: nerozhodnost

Zdraví:

Zrozeni ve znamení Panny mají velkou představivost a logické myšlení. Touží vstřebat co nejvíce informací, neumí vypnout, a propadají stresu a nespavosti. To se projevuje na psychice, nervozitou, bolestmi hlavy, střevními potížemi a únavou. Často jsou původním jevy různé alergie, ekzémy, astma, hormonální potíže a celková vyčerpanost. Je třeba se naučit zvolnit tempo, nebrat si na svá bedra víc než unesete, navodit potřebnou rovnováhu, často pobývat v přírodě a aktivně relaxovat.

VIPosobnosti.cz/Dagmar Kludská

Podívejte se

Kouzlo úspěchu

Kouzlo úspěchu knihy 

VIP OSOBNOSTI TV

VIP TV

Více

KNIHY

Tanec mezi Mistry Alka Hájková

Více

Reklama

Saint Tropez cukrárna