OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Horoskop 2020 - Rak

VIPosobnosti.cz/Spirit

Milí RACI: 21. 6. – 22. 7. Co vás čeká podle kartářky Dagmar Kludské?

1.polovina: Na začátku roku start nemusí být zrovna ideální.  Zvyšuje emoce i ochotu ke změnám i vnitřní transformaci. Šanci mají ti, kteří vlastní obchodní a umělecké vlohy. Buďte ve střehu! Nové příležitosti mohou přijít náhle a nečekaně.                             

2. polovina: Prozkoumáte mnoho rozličných oblastí, stále něco hledáte, řešíte a zlepšujete. V osobním životě to bude jako na houpačce. Lásky přicházejí i odcházejí v březnu - září. Podzim zavdá příčinu k úvahám o změně postojů a životního stylu.

Rok Krysy je velmi proměnlivý, všechno je v pohybu, můžete prožívat chvíle radosti i obav o svou lásku, můžete mnohé získat i ztratit. Iluzi, že si můžete dovolit všechno, je prostě tabu. Ke svému štěstí potřebujete stabilitu a rodinné zázemí. Od jara do podzimu vás čekají rozmanité zážitky, hodně lásky a cestování. Sázejte na prověřené vztahy a utrácejte s rozumem. Pozor na siné emoce, žárlivost, nevýhodné půjčky, podvodníky! Z druhé strany planety se postarají o duševní růst, inspiraci, zrod a vývoj. Pokud budete mít jasnou představu a pevnou vůli, je dost možné, že na konci roku dosáhnete toho, co jste chtěli.         

Láska a partnerství:

Raci, kteří jsou nezadaní nebo nespokojení se současným partnerem, mají jedinečnou šanci najít si někoho lepšího. Volba je na vás. Změna proběhne od jara do podzimu, u ostatních může dojít k výraznému vylepšení vztahu nebo k vyřešení partnerského „trojúhelníku“. Chcete zkrátka mít jasno, vědět, s čím můžete počítat. Toužíte po jistotách, harmonii a pohodě. Povzbudí vás věrní přátelé. O Vánocích by měla být vaše přání vyslyšena, co se vám zdálo citově vyprahlé, nabere opět novou energii, zúročí se věci, do nichž jste vložili upřímný cit a snahu. Nevylučuje se modernizace domova a přírůstek do rodiny.

Práce a finance:                                                                           

Tato oblast vašeho života vás může nutit k zamýšlení, kde je vaše místo, a zda byste se neměli přeorientovat jiným směrem. Nejvíce zasáhne ty Raky, jejichž práce je stereotypní a nového už nic nepřináší. Pokud se dostanete do takové situace, určitě se začněte rozhlížet a sondujte, kde byste se lépe uplatnili. Máte neuvěřitelnou intuici a schopnost získávat cenné body a výhody tam, kde se to jiným lidem nepodaří. Rok Krysy vám má co nabídnout, ale nesmíte přešlapovat na místě, to se týká všech aspektů života, emoční i materiální rovnováhy. Klíčová slova jsou: pozitivní mysl, odvaha a tvůrčí nápady!

V souvislosti se zdravím začátek roku nebudou nejlepší, jestliže jste včas nevsadili na prevenci. Přinejmenším vás čeká rýma a nachlazení. Nevylučují se psychosomatické problémy, alergie, střevní potíže, neboť se s určitými situacemi vyrovnáváte hůře než jiná znamení. Na vašem zdraví se může podepsat stres a snížená tělesná imunita. Otužujte se, cvičte, lehce se stravujte, pijte bylinné čaje a užívejte si přírody. Sázejte na kompromisy, hádky nestojí za to, abyste na ně mrhali svou energií. 

VIPosobnosti.cz/Dagmar Kludská

                   

Podívejte se

Kouzlo úspěchu

Kouzlo úspěchu knihy 

VIP OSOBNOSTI TV

VIP TV

Více

KNIHY

Tanec mezi Mistry Alka Hájková

Více

Reklama

Saint Tropez cukrárna