OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Horoskop 2020 - Rok Krysy

20. prosinec 2019/VIPosobnosti.cz/Spirit

Co nás čeká v roce 2020 podle astrologicko-karetního horoskopu uznávané kartářky Dagmar Kludské se dozvíte v exluzivním horoskopu pro VIPosobnosti.cz. Jaký bude váš rok Krysy podle jednotlivých znamení?                  

      

  Kartářka Dagmar Kludská/Foto: archiv Dagmar Kludská                   

Nový cyklus zvěrokruhu - Rok Krysy (Myši) začíná 26. 1. 2020, a měl by být rokem hojnosti a štědrosti. Planeta JUPITER přináší štěstí, rozmach, energii, odhalí nové perspektivy, pracovní možnosti, znásobuje dobrodružství, cestovatelské touhy, dodá vám kuráž a dostatečnou sebedůvěru. Zvyšuje schopnost jednat, přitahuje zajímavé příležitosti a investice. Otevírá nové stránky života. Změny lze očekávat na všech úrovních v druhé polovině roku. V partnerství, rodině i politice. Opoziční SATURN planeta moudrosti celý rok bude důsledně poukazovat na nedostatky, vrhá světlo na ekonomiku, sociální oblast, zdravotnictví, školství, ekologii a zdraví životní styl. MERKUR posílí verbální a tvůrčí schopnosti, pozitivní aktivitu, různé kurzy, studium, zvýšení kvalifikace, kariérní postup, nabídky ze zahraničí a v důsledku toho lze očekávat zlepšení finanční situace. MARS planeta energie a bojovnosti jako přirozená autorita rozehraje nesváry v mnohých vztazích i na politické scéně, bude důsledněji poukazovat na nedostatky a zároveň hledat pozitivní východiska. Mars rovněž zesiluje přírodní katastrofy, nekontrolovatelné výbuchy hněvu a agresivitu, neboť se těžko smiřuje s prohrami. PLUTO přináší nová poznání o podstatě a smyslu života a mohlo by dojít i na urovnání dávných sporů v profesním i osobním životě.

Krysa podle čínského horoskopu/Foto: archiv VIPosobnosti.cz

URAN a ČERNÁ LUNA zesiluje duchovno, esoteriku, odhalí zákoutí duše i srdce, má velký vliv na naši psychiku a nemoci. Může nás ovlivňovat v dobrém, nebo ve zlém. Je dobré se připravit na různé zkoušky a neodvádět pozornost od povinností. Útěk z reality nám nepomůže, je třeba se naučit dělat kompromisy, zbavit se zbytečné náročnosti a zvládat resty z minulosti. NEPTUN ovládá múzy, fantazii, intuici, přináší velmi inspirativní období pro umělecky založené osoby a bohaté kulturní zážitky. VENUŠE znásobňuje projevy touhy, vášně, citovou lačnost, postoje k lásce a sexualitě. Rok Krysy bude zkoušet, na kolik jsou vaše city stálé. V druhé polovině roku nejsou vyloučena milostná dobrodružství a výrazně mohou změnit váš rodinný život. Na jaře a v létě se zvyšuje šance na perspektivní seznámení opuštěným duším a můžete zažívat neskutečné štěstí. Je dobré ale i počítat se zkouškami trpělivosti a lekcemi z různých stran a naučit se zdolat i množství nepříjemných věcí, jejichž řešení jste se dlouho vyhýbali. Závěr roku vše projasní díky pozitivnímu vlivu Jupitera, neboť má působivou schopnost obnovy, prohloubí vaši citlivost, vnímavost, ale i ochotu ke změnám i vnitřní transformaci, která vás povede k správným rozhodnutím.  - Přeji vám úspěšný a láskyplný rok 2020.

CO PLANETY, HVĚZDY A KARTY VĚSTÍ PRO JEDNOTLIVÁ ZNAMENÍ v ROCE 2020?

Horoskop 2020 BERAN

Horoskop 2020 BÝK

Horoskop 2020 BLÍŽENEC

Horoskop 2020 RAK 

Horoskop 2020 LEV

Horoskop 2020 PANNA

Horoskop 2020 VÁHY

Horoskop 2020 ŠTÍR 

Horoskop 2020 STŘELEC

Horoskop 2020 KOZOROH

Horoskop 2020 VODNÁŘ

Horoskop 2020 RYBA

Pro VIPosobnosti.cz ekluzivně: Dagmar Kludská

Podívejte se

Kouzlo úspěchu

Kouzlo úspěchu knihy 

VIP OSOBNOSTI TV

VIP TV

Více

KNIHY

Tanec mezi Mistry Alka Hájková

Více

Reklama

Saint Tropez cukrárna