OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Horoskop 2020 - Ryby                

VIPosobnosti.cz/Spirit

Milé RYBY: 19. 2. – 20. 3. Co vás čeká podle kartářky Dagmar Kludské?

1.polovina: Senzitivita, intuice, dobré vztahy i pracovní třenice, útlum energie, nové plány, pomoc rodiny, přejdete na jiné pole činnosti, uvidíte věci z té světlejší stránky. Každá příležitost souvisí s vaší budoucností a můžete hodně vydělat.                                            

2. polovina: Odhodíte veškeré zábrany, navštívíte vizážistu, stylistu a váš milostný život se rozvine, užijete si vzrušující chvíle, cestování, dovolenou. Originální a tvůrčí postoje vás mohou přivést k profesní změně, umělecké dráze či podnikání.

Rok Krysy zvyšuje aktivitu práce, družnost i vaší smyslnost, od jídla až k sexu. Je to dobrý rok i pro vaše zvýšení financí, důraz spočívá na inspiraci, máte vysokou obrazotvornost, vtisknete věcem vlastní styl, najdete tvůrčí ventil pro svou energii. Nelze vyloučit poněkud neočekávané rozhodnutí o dlouho odkládaném založení rodiny či stěhování. Nicméně mohou existovat neshody i komplikace, určité napětí, které má kořeny v minulosti. Uchovávejte si své tajemství, neříkejte všechno, nesvěřujte se ani nezpovídejte. Příznivé období prožijete od jara do podzimu. Složitý je leden, únor, pozor na různé ztráty, pády a cestách!   

Láska a partnerství:                                                                    

Zrozenci ve znamení Ryby mají větší potřebu harmonického partnerského vztahu. Rodina, děti a milující druh, je pro vás nade všechno. Máte neustálou potřebu cítit se v bezpečí, někdy až příliš se obětavě staráte, přebíráte zodpovědnost za partnera a do vztahu investujete více, než by bylo rozumné. V roce Krysy nezůstávejte stát, pokuste se využít šance, které se vám nabízejí. Do vašeho života vstoupí pozitivní zkušenosti a zážitky. Čeká vás hodně překvapivého, u nezadaných v lásce velkou roli sehraje náhoda. Pozorně vnímejte signály okolí. Konstelace hovoří o tom, že budete mít své sny na dosah ruky.      

Práce a finance:

Pokud očekáváte klidné období, pak se s touto myšlenkou rozlučte. Nejspíš to bude výjimečně aktivní a tvořivý rok, který si vyžádá hodně energie. V profesním životě zřejmě budete postavěni před důležité rozhodnutí. Pečlivě všechno zvažujte, neboť nejste od úspěchů daleko a polepšíte si i finančně. Vaše intuice, odhadnout správný okamžik by vás neměla zklamat, i když začátek může být pomalý, nejistý, později se však dostaví příjemný pocit z moudré volby a dobře vykonané práce.

Pozitivní den: sobota, neděle.                                                                               

Úspěšný měsíc: únor, červenec.                                                           

Složitý měsíc: leden, říjen.                                                               

Silná stránka: intuice.                                                                    

Slabá stránka: nesmělost.

Zdraví:

Máte velkou schopnost nechat na sebe působit negativní myšlenky, chmurnou náladu, melancholii, což může mít za následek psychické problémy. Většina z vás má slabší imunitní systém a největší riziko pro vás mají migrény, nemoci srdce, kůže, potíže se zažíváním, hormonální problémy, nespavost. Pohyb, cvičení, tanec, jóga a dostatek vitamínů, posílí váš imunitní systém. Určitě vám prospěje lehčí strava, dostatek tekutin (nikoli alkoholu), častý pobyt v přírodě a dobrá nálada.

VIPosobnosti.cz/Dagmar Kludská

Podívejte se

Kouzlo úspěchu

Kouzlo úspěchu knihy 

VIP OSOBNOSTI TV

VIP TV

Více

KNIHY

Tanec mezi Mistry Alka Hájková

Více

Reklama

Saint Tropez cukrárna