OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Horoskop 2020 - Štíři

 VIPosobnosti.cz/Spirit

Milí ŠTÍŘI: 24. 10. – 22. 11. Co vás čeká podle kartářky Dagmar Kludské?

1.polovina: Přináší neklid, různé překážky, partnerskou krizi a větší finanční výdaje. Problémy nastanou, pokud se budete chovat proti své logice a zatvrzele lpět na svých argumentech. Možná se rozhodnete, že je potřeba něco zásadně změnit.                   

2. polovina: Vaše pracovní aktivita, zázračná intuice a rychlé reakce získá spojence, podpoří vás slovem i činem, na druhé straně vzbudí závist kolegů. Blýsknete se ve své profesi i ve společnosti, důraz kladete na osobitost, kreativitu a finance.                                             

Počátek roku Krysy nebude zrovna jednoduchý, můžete pociťovat stagnaci, která vás donutí ke změnám. Rozhodnost a větší dynamika s chutí jít do akce by se u vás měla projevit v druhé čtvrtině roku. Chopíte se iniciativy, využijete své fyzické i duchovní energie, budete sebejistější a tvořivější, prosazujete své myšlenky a plány. Vaše upřímná snaha bude na přelomu roku odměněna. Aktivita, vytrvalost a férové jednání se vyplatí. Nutné je hodnotit vše objektivně, myslet na své blízké, mámení smyslů může být ošidné, nic si nevynucovat, udržovat dobré přátelské vztahy, jedině tak dosáhnete toho, co jste chtěli.

Láska a partnerství:

Leden – únor v oblasti vztahů bude trochu dramatičtější, než byste si představovali. Výbuchy citu, prudké vášně a žárlivosti nebudou výjimkou. Zklidnění přinese až blížící se jaro. V létě se věci opět mohou zkomplikovat, budete mít sklony k flirtování. Možná se objeví nová láska nebo někdo pro vás vzrušující. Je nutné zvážit, pokud máte rodinu, zda stojí za to riskovat. Vystupuji tu začátky vztahu i odloučení. Podzim přináší lehké vystřízlivění a potřebu opět na vztazích zapracovat. Čas vánoční by měl být ve znamení většího souladu, své místo tu budou hrát i děti. Citová investice je to, na čem můžete stavět.  

Práce a finance:

Zrozenci ve znamení Štíra dobře vědí, jakým způsobem peníze vydělat, jen s nimi nesmí tak rychle hýbat. I když se vám začne dobře dařit, vyvarujte se velkých projektů, pokud nemáte dostatečné zkušenosti a stoprocentně vše ověřené.  Z druhé strany vám hvězdy přinášejí mnoho inspirace, uskutečnění něčeho, co dlouho spalo. Vypadá to, že se na nic moc ohlížet nebudete, což pobouří přátelé. Druhá polovina roku by vás měla zastihnout v plné formě, přestože budete řešit nějaké rodinné problémy. Závěr roku přináší něco, po čem jste dlouho toužili, co dosud vypadalo beznadějně, se teď může nabízet.          

Pozitivní den: čtvrtek, pátek.                                                           

Úspěšný měsíc: červenec, listopad.                                                                          

Složitý měsíc: Únor, duben.                                                                                      

Silná stránka: důvtip.                                                             

Slabá stránka: neústupnost. 

Zdraví:

Přestože si na své zdraví zřejmě příliš stěžovat nebudete, nevylučují se zdravotní problémy. K nejčastějším onemocněním patří náchylnost k respiračním chorobám, zvýšený krevní tlak, poruchy zažívání, hormonální problémy a potíže s páteří. U některých Štírů se může projevit i porucha příjmu potravy jako je, anorexie a bulimie. Pro váš zdravotní stav je nezbytná dobrá životospráva, dostatek tekutin a vitamínů. Jakýkoliv sport je výborným ventilem pro vaši nadbytečnou energii a uvolnění.                               

VIPosobnosti.cz/Dagmar Kludská

Podívejte se

Kouzlo úspěchu

Kouzlo úspěchu knihy 

VIP OSOBNOSTI TV

VIP TV

Více

KNIHY

Tanec mezi Mistry Alka Hájková

Více

Reklama

Saint Tropez cukrárna