OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Horoskop 2020 - Střelec

VIPosobnosti.cz/Spirit

Milí STŘELECI:  23. 11. – 21.12. Co vás čeká podle kartářky Dagmar Kludské?

1.polovina: Fyzická pružnost, intelekt, píle, obchodní a milostné zájmy se prolínají, nechybí odvaha, ale je třeba znát hranice svých možností. Pozor na vrtochy, menší třenice ve vztazích, přesto by se vám mělo dařit, planeta Jupiter je velmi přející.    

2.polovina: Jste IN, vtipní, držíte krok s dobou i módou, plní elánu, emocí, společenští. Velký význam přikládáte lásce, cestování, přírodě, sportovním aktivitám, zabezpečení domova. Nesnášíte stojaté vody, buď se vezmete, nebo rozejdete.

Rok Krysy měl by být pro vás jedním nejlepším za poslední roky. Kuráže, energie a optimismu budete mít na rozdávání. Nabízí se nové pracovní i milostné příležitosti, obrovský potenciál od umění až po vědu, studium, zábava, cestování, exotická dovolená, sportovní aktivity. Vašim cílem je touha po sebevyjádření, smysl pro humor, moře lásky, správný odhad na věci a slušné zisky. Díky pozitivnímu vlivu Jupitera půjde spousta věcí lehce a směle můžete rozjíždět další aktivity. Doplácet jedině můžete na rychlejší čin než myšlenku. Zkrotit sebe sama, najít rovnováhu nebude lehké, ale i to se podaří.

Láska a partnerství:                                                                            

V roce Krysy velký význam přikládáte lásce, sexu a přátelství. Planetární konstelace je vám pozitivně nakloněna od jara do zimy. V létě se intenzita vašeho erotického života zvýší, jste neodolatelní, plní emocí, dychtíte po nových zkušenostech, žijete přítomností. Bude záležet pouze na vás, jak využijete svých šancí. Sázejte hlavně na vnitřní pocity, nenechte se uchlácholit planými sliby. Pozor, jste-li zadaní, tady jde o víc, než o pouhý flirt. Čeká vás prověrka lásky. Rozrušit vás můžou větší výdaje, připoutanost k majetku, problémy kolem domova, závist nepřátel a únava. Závěr roku mnohé věci projasní.  

Práce a finance:                                                                                

Je zcela možné, že se v profesní oblasti rozhodnete pro nějaké rizikovější projekty a investice. Rozhodnost by vám neměla chybět a projeví se v první čtvrtině roku. Štěstí by mělo při vás stát, vaše vůle a motivace je ohromující, přestože budete muset vyvinout větší úsilí, ale na to jste již zvyklí. Je velmi pravděpodobné, že dosáhnete toho, co jste chtěli, čas vás donutí urvat to nejlepší, přesto vše dvakrát kontrolujte. Důvtip vám sluší, korektní jednání je nutné. Konec roku si náležitě užijete, bude ve znamení lásky, nových plánů, ale i větších příjmů a výdajů, možné je stěhování a přírůstky do rodiny.  

Pozitivní den: pátek, neděle.                                                              

Úspěšný měsíc: srpen, prosinec.                                                                 

Složitý měsíc: leden, listopad.                                                                                          

Silná stránka: aktivita.                                                                                

Slabá stránka: nervozita.

Zdraví:

Vcelku byste se měli těšit dobrému zdraví. Přesto nebude od věci, když si pohlídáte jídelníček, obvyklé stravovací zvyklosti. S příchodem teplých dnů se zvyšuje riziko nákazy salmonelózou a střevních infekcí. Proto se vyhýbejte pochybným stánkům, kde je často nedostatečná hygiena. Nepřehánějte to s oslavami, bujarými večírky a alkoholem, nutný je dostatečný spánek, relaxace, pobyt v přírodě, sportovní aktivity. Pozor na migrény, alergie, střevní potíže, nohy, zbrklé pohyby, pády a na cestách! 

VIPosobnosti.cz/Dagmar Kludská

Podívejte se

Kouzlo úspěchu

Kouzlo úspěchu knihy 

VIP OSOBNOSTI TV

VIP TV

Více

KNIHY

Tanec mezi Mistry Alka Hájková

Více

Reklama

Saint Tropez cukrárna