OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Horoskop 2020 - Váhy

VIPosobnosti.cz/Spirit

Milé VÁHY:  23. 9. – 23. 10. Co vás čeká podle kartářky Dagmar Kludské?

1.polovina: Aktivita, pohotovost, komunikace, zapojení se do různých debat, činností, úspěch v estetických a výtvarných oborech, módě, umění, na druhé straně komplikované „trojúhelníkové“ vztahy. Snažte se ve všem udržovat nadhled.                                                                   

2. polovina: Grandiózní plány, ale ne všechny se vyplní, obratnost, vylepšení image, rozšíření okruhu svých známých, pořádání večírků, nové lásky, kombinace síly a diplomacie, závist, provokace, mírné zdravotní problémy, časté cestování 

Rok Krysy může být pro Váhy plný překvapení. Spousta nových plánů a nápadů by se vám mělo podařit realizovat, i když to někdy půjde ztuha. Některým věcem budete muset pomoci, jiné se pohnu kupředu bez vašeho přičinění a události mohou nabrat jiný směr, než předpokládáte. Měl by to být rok hodně pracovní, ale na druhou stranu přináší i finanční výsledky, takže byte neměli pociťovat nějaké výrazné změny v dosavadním životním standardu, ba naopak. Velkou chybou by bylo, pokud byste začali kariéru stavět nad domácí štěstí, spokojenosti rodinného života. Na konci roku bude testována vaše odolnost.  

Láska a partnerství.

V milostném životě to zřejmě nebudete mít jednoduché. Z jedné strany toužíte po klidném domácím zázemí, z druhé strany prožíváte silné emoce, budete vystavěny zkoušce a vyskytnou se problémy. Počátkem léta se objeví nová láska.  Váš cit pro krásu a estetické cítění je ve vrcholné formě. Úspěchy by především měli slavit ti, kteří hledají partnera. Nápadů a inspirace bude mnoho, otázkou ovšem bude, zda naleznete vnitřní sílu jít do akce. Závist, zpochybňování rozhodnutí naruší vaší psychiku. Podzim roku bude houpačkový pro zadané Váhy. Ozbrojte se pevnými nervy, abyste to ustáli.  

Práce a finance.

V zaměstnání i ve financích u vás dojde k určitému posunu. Z počátku roku budete věci spíš promýšlet, s jarem ve vás poroste chuť udělat podstatné změny, mnozí změní zaměstnání, nelze vyloučit i podnikání. Hladinu mentální energie rozvíří vaše nápaditost a připravenost. Od druhé poloviny roku si konečně začnete plnit své sny, budete hodně cestovat, rozšíříte okruh svých známých, užíváte si léta. Podzim pak už by měl přinést příznivé výsledky vašeho konání, až na malá nedorozumění. Konec roku bude finančně úspěšný, ale budou i větší výdaje spojené s různými opravami, Vánocemi a zimní dovolenou.     

Úspěšný den: středa, pátek.                                                            

Úspěšný měsíc: květen, říjen.                                                                           

Složitý měsíc: leden, září.                                                                                  

Silná stránka: vyrovnanost.                                                              

Slabá stránka: bezstarostnost

Zdraví:                                                                                

Vstup do nového roku z hlediska zdraví nebude úplně optimální zejména u starších ročníků. S nastupujícím jarem narůstá energie a budete se cítit lépe. Léto si opravdově užijete a veškeré neduhy zmizí. K nejčastějším onemocněním Vah patří nervové poruchy, stres, migrény, kožní nemoci, zažívací potíže, různé infekce a revmatismus. Důležitá je klidná mysl, dobré přátelské vazby, pobyt v přírodě, dodržování životosprávy, nepřejídat se, dostatečný spánek, cvičení, plavání, turistika.   

VIPosobnosti.cz/Dagmar Kludská

Podívejte se

Kouzlo úspěchu

Kouzlo úspěchu knihy 

VIP OSOBNOSTI TV

VIP TV

Více

KNIHY

Tanec mezi Mistry Alka Hájková

Více

Reklama

Saint Tropez cukrárna