OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Horoskop 2020 - Vodnář                    

VIPosobnosti.cz/Spirit

Milý VODNÁŘI:  21. 1. – 18. 2. Co vás čeká podle kartářky Dagmar Kludské?

1.polovina: Všestrannost, družnost, dychtivá zvědavost, zajímáte se o vše, co se kolem děje, různé zápletky, přímost až netaktnost, problémy s koncentrací, ve vztazích, hledání perspektivního uplatnění, lásky, touha po uznání a úspěchu.                                         

2. polovina: Je příznivější, vytváříte nová pole působnosti, jste přístupní netradičním nápadům, nechybí vám tvůrčí inspirace a smysl pro humor. Je však nutné veškeré aktivity promýšlet, zvolit dobrou taktiku, případně se poradit s odborníky.

Rok Krysy vám připraví nejedno překvapení, budete se muset zabývat pracovními a finančnímu záležitostmi více, než tomu bylo dříve. První polovina roku přináší do vašeho života nějakou událost, kterou jste nemohli předpokládat. Může mít souvislost s prací či rodinnými záležitostmi a trochu vás to vykolejí. Druhá polovina roku se obrátí ve váš prospěch, díky zvýšenému úsilí zaznamenáte jistý pokrok ve věcech, které se vám ještě donedávna vymykaly z rukou. Konečně se něco rozuzlí a vyřeší. Na podzim vám osud přeje, dostanete příležitost, kterou byste neměli promarnit. Zimní čas vše jistí. Konec dobrý, vše dobré.

Láska a partnerství:

V roce Krysy můžete mnohé získat i ztratit. Čeká vás příval nejrůznějších společenských pozvání, milostných nabídek, prudké city a vášně. To, co prošlo v roce minulém, se v tomto roce může nejen vrátit, ale dokonce se může i vymstít. Záleží jen na vás, jak se k vztahové záležitosti postavíte a případnou krizi vyřešíte. Doba není vhodná k unáhleným činům pod vlivem emocí. Z druhé strany se můžete těšit na zajímavé aktivity a začnete se zabývat nějakou netypickou činností, která bude skvělým startem do dalších let. Konec roku by měl být pozitivní, díky vaší schopnosti domluvit se s každým po dobrém.       

Práce a finance:

Všechno, co v tomto roce souvisí s prací a bude stát za to, udělejte. Na nic se nevymlouvejte a s ničím neotálejte, protože za každou snahu budete odměněni. Pokud máte před sebou nějaké pohovory nebo závěrečné studijní zkoušky, můžete očekávat, že se vám dostane zaslouženého ohodnocení. Objeví se i nové pracovní nabídky, záleží jen na vás, zda této šance využijete. Hvězdy jsou nakloněny vlídné komunikaci a hlavně diplomacii, a to jak v pracovních záležitostech, tak i v soukromí. Planety soudí, že jste na startu něčeho veskrze nového a bylo by hloupé bránit se krokům vpřed a proto si to nenechte ujít.  

Pozitivní den: čtvrtek, pátek.                                                           

Úspěšný měsíc: červenec, srpen.                                                                        

Složitý měsíc: leden, duben.                                                          

Silná stránka: nekonvenčnost.                                                                                     

 Slabá stránka: agresivita.

Zdraví: 

Naordinujte si optimismus a úsměvy, hned vám bude lépe. Zdraví totiž ve vašem případě bude hodně souviset se stavem mysli. Projevit se totiž může určitá únava, můžete mít problémy s dechem, astma, alergií, sklon ke krevním chorobám a potíže se zažíváním. Dostatek čerstvého vzduchu, procházky, pohyb a zdravá mysl – je to pravé. Harmonické domácí prostředí, dobrá životospráva, pevné pracovní postavení a sportovní aktivity, jsou nedílnou součástí osob narozených ve znamení Vodnáře.

VIPosobnosti.cz/Dagmar Kludská

Podívejte se

Kouzlo úspěchu

Kouzlo úspěchu knihy 

VIP OSOBNOSTI TV

VIP TV

Více

KNIHY

Tanec mezi Mistry Alka Hájková

Více

Reklama

Saint Tropez cukrárna