OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Horoskop Dagmar Kludské 2019. Jaký bude pro vás rok Vepře?

Rok Vepře začíná 4. února 2019 a je významný tím, že zakončuje cyklus zvířetníku, je plný empatie, nových myšlenek, plánů a vnáší jasné světlo do vztahových i profesních zájmů. Exkluzivně pro VIPosobnosti.cz o tomto roce pohovořila karářka Dagmar Kludská.

kartářka Dagmar Kludská, Foto: archiv Dagrar Kludská

Symbolizuje energii, tvůrčí elán, podnikavost, posiluje nové projekty a týmovou práci. Ambice budou hlavním motorem vaší činnosti. Ekonomické vyhlídky roku 2019 jsou povzbudivé, dostaneme příležitost, že jsme na pracovním trhu schopní, zajistí nám lepší podmínky a mnozí se dočkají ocenění. Bude se nám dařit v uměleckých, estetických a technických oborech, ve školství, průmyslu a zemědělství.

Rok Vepře nás může v mnohém překvapit, ale také nás může svádět k značným výdajům a zvyšování úvěru. Buďte ostražití ve finančních otázkách, udržujte si osobní zdrženlivost a příliš neriskujte. Stanovte si priority, neopakujte staré chyby. Snažte se před každým důležitým rozhodnutím načerpat dostatek informací. Vzít si ponaučení z toho, co se vám kdysi vymstilo. Rok Vepře je synonymem pracovitosti, vytrvalosti, čirého vidění a intuitivní schopností, převést teorii do praktického života. Připravte se na to, že oddychu od práce bude opravdu minimum a tím pádem poroste určitá psychická i fyzická zátěž. Hlavní je vidět věci v pravém světle a dokončit, co bylo započato. Chcete-li dosáhnout splnění svých představ a nadějí, musíte se osvobodit od netrpělivosti a nejrůznějších závislosti, které mají nepříznivý vliv na vaše zdraví.

K negativním vlastnostem Vepře patří: honba za požitky, styl bohémského života, nestřídmost v jídle a pití, impulzivita i přecitlivělost, štědré dary, majetnickost, žárlivost i občasná naivita a podle toho tvoří závěry. Většinou je chápající, schopný rozlišovat, co je dobré a co ne a snaží se ztotožnit s míněním většiny lidí. Na samém počátku roku 2019, zvažte všechny své plány na výdaje. Čeká vás mnoho jednání, nových kontaktů a důležitých smluv, ale mohou se i objevit různé nástrahy. Stanovte si jasné mantinely, kam až můžete zajít a vsaďte na ověřené kontakty. Finanční transakce si vyžádají víc ostražitosti a opatrnosti. Budete-li mít předem jasno, co chcete, budete vlastní rozpočet ovládat vy a nikoli on vás. Pošetilé nápady kolem investování peněz rychle zažeňte, jen věci prověřené mají naději na úspěch.

ROK PSA: https://www.viposobnosti.cz/inpage/horoskop-2018-co-nam-prinese-rok-psa/

Rok Vepře dává přednost rodinným hodnotám a domovu. Je považován za úspěšný rok pro založení rodiny, kvalitu rodinného života a vyrovnanější životní styl. Vnitřní síla a houževnatost Vepře zrychlí vaše tempo i nároky, bude vás popohánět k vyšším cílům, ke zvýšení kvalifikace v podobě kurzů či studia a notně se zapotíte. Nemá smysl něco uspěchat, dobrou obranou je vytvořit si jasný plán, v rámci kterého budete dodržovat životosprávu, pitný režim, přiměřený spánek, pohyb a pobyt v přírodě. To udělá své, přinese to spoustu pozitiv a popostrčí to váš osobní život. Rok Vepře klade důraz na důstojné uplatnění, odpovědnost, soulad citu a rozumu, nikoli na umanutost, nerozvážnost, riskování a náhlá vzplanutí. Smyslný a eroticky založený Vepř může najednou převrátit váš život úplně naruby.

Buďte ostražití, Amor vás bude v tomto roce zkoušet, vystřelí všechny šípy a zasáhne vás přímo do srdce. V oblasti vztahu to s vámi trochu zamává a neplatí to jen pro oblast citovou, ale i finanční. Mějte se na pozoru před výbuchy citu a vášně, které se objeví s probouzejícím se jarem a horkým létem a vymknou se zcela rozumnému uvažování. Planety vás varují, dobře si vybírejte, s kým a jak se budete stýkat, komu dáte svoji důvěru. Náročné období a nastalá situace by přinesla mnohá nedorozumění a nepříjemné následky. V roce Vepře je třeba emoce neustále korigovat, držet pod kontrolou a neztrácet smysl pro fair play. Nezapomeňte, že vaše jednání a každé slovo má váhu. Nedávejte nikomu sliby, o nichž předem víte, že je nemůžete splnit! Obrátilo by se to proti vám. Pamatujte, domov je vaše výsostné území a rodina k němu neodmyslitelně patří. Nepřenášejte proto domů starosti venkovního světa, naprosto se od nich odproste a užívejte si domácího pohody. Střežte si svoji psychiku i tělesnou váhu.

V roce Vepře si lidé rádi dopřávají, zvláště ti, kterým osud uštědřil nějakou tu ránu a zahání stres tučným jídlem a laskominkami. Hvězdy doporučují střídmě ale pestře se stravovat a přidáte-li pohyb, váha půjde určitě dolů. Co vás může pozlobit: váhavost, podrážděnost, nevděk, pochybování o svých schopnostech, migrény, alergie, astmatické záchvaty, problémy v oblasti páteře, končetin, poruchy trávení a ledvin. Neopomíjejte signály, které k vám tělo vysílá, nepřeceňujte své možnosti. Pečujte o své tělo a duši. Zdraví je přece nezbytnou součásti spokojeného života. Duševní rovnováhu hledejte v přírodě. Pro osamělé osoby je největší motivací láska. Vězte, že vaše srdce je otevřené pro nové zážitky, jen musíte chtít, odbourat bloky. Podle planet máte jedinečnou možnost, seznámit se s vysněným idolem, který změní dosavadní běh vašeho života.

Objeví se i další příjemné zprávy, rok Vepře je příslibem pro cestování, společenské, kulturní a sportovní vyžití, zásnuby, vyzvánění svatebních zvonů, nákupy, prodej, budování obydlí a přírůstku do rodiny. Nemusí jít pouze o děti, může se jednat o zvířecí mazlíčky. Samozřejmě, že na vás dolehnou i jisté starosti, mohou přijít i nečekané problémy a malicherné půtky. Nenechte se psychicky rozhodit! Zachovejte si střízlivé uvažování, smysl pro humor a nezabývejte se myšlenkami na odplatu, která nemá smysl. Základní kámen úspěchu je: pozitivní mysl, pružnost, tolerance, přizpůsobivost i opatrnost a nepodceňujte ani svůj vzhled. Budete-li se jen trochu snažit, nakonec zvládnete rok zemského Vepře se ctí. Poznáte, že skutečnost může být zrovna tak krásná jako vaše fantazie. 

ŠŤASTNÝ A ÚSPĚŠNÝ ROK 2019 – Vám přeje Dagmar Kludská

Exkluzivně pro VIPosobnosti.cz Dagmar Kludská