OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Horoskop na listopad nám radí jak a kdy řešit problémy

1. listopad 2019

Tento rok pomalu vchází do finále. Co jsme nestihli, dokončíme v čase vhodném v následujícím roku.  Snad právě proto nám listopad podle kartářky Dagmar Kludské říká, že problémy se máme snažit bezodkladně. 

V jedenáctém kalendářním měsíci „čas dušiček“ skleslost, citlivost a nedocenění v mezilidských vztazích negativně může působit na poněkud labilní jedince. Druhá polovina měsíce a touha po pohodlí vás dovede ke koupi věcí do bytu a domácnosti. Vaše nálada se rázem zlepší a budete mít k sobě zase blíž.

Listopad nám jako předposlední měsíc v roce napovídá, že  „Problémy se snažte řešit bez odkládání.“ A jaké dny pro nás budou nezapomenutelné? Podle kartářky Kludské to bude mezi  22. – 24. 11.2019

RACI, ŠTÍŘI, RYBY patříte mezi nejcitlivější znamení zvěrokruhu. Svoji svůdnost a smyslnost si plně uvědomujete, a když je potřeba, tak ji použijete. Nyní můžete nejen oživit svůj vztah, ale také vyřešit, co vám ve vztahu nedělá dobře. Možná dozrál čas na početí potomka, nebo aspoň koupi psa. Potřebujete se o něco živého starat. Pozor však na ukvapená rozhodnutí. Obrňte se armádou poradců.

BÝCI, PANNY, KOZOROZI jako vždy jste v předstihu a už myslíte na Vánoce a koupi dárků. Kromě toho, můžete uvažovat o založení vlastní živnosti. Dozrál totiž čas dělat to, co vás baví. Rok 2019 je vám nakloněn, a proto realizaci neodkládejte. Neobávejte se předvést své schopnosti a projevit svou individualitu.

BLÍŽENCI, VÁHY, VODNÁŘI patříte mezi intelektuální znamení, snažte se tedy svou mysl zapojit do sledování nových technologií a rozšiřování vzdělání. Žádná prázdná slova, ale mužovy činy přesvědčí nejednu ženu, že je ten pravý. V láce potřebujete cítit důvěru a naprosté splynutí duší.

BERANI, LVI, STŘELCI štěstí máte na své straně, ve společnosti budete sbírat jeden úspěch za druhým. Pozor na houpačkové tendence ve finanční sféře. Zdá se, že víc utrácíte, než vyděláte. Občas je třeba vás zastavit. Nejednu osobu koncem roku čeká povýšení nebo nová pracovní lukrativní nabídka. Neuštvěte se, relaxujte, dopřejte si pobyt na horách či ozdravné Wellness víkendy.      

Pro VIPosobnosti.cz exkluzivně Dagmar Kludská