OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Horoskop na říjen, na které dny si dát pozor?

1. října 2018

Je tady podzim, čas, kdy se dostavují chmury. Přesto ale v desátém měsíci kalendářního roku, prozkoumáte mnoho nejrůznějších oblastí, nadšeně skočíte po informacích a budete velmi aktivní. Intenzivně budete vnímat vše, co se týká lásky, času a financí.

BLÍŽENCI, VÁHY, VODNÁŘI celý říjen bude plný vášně a bouřlivých zážitků. Vaše přitažlivost poroste, všude kolem uvidíte skvělé příležitosti a rozviklané vztahy se největší pravděpodobností rozpadnou. Správný impulz a přeladění na nové láskyplné období čeká na nezadané ženy. Vrhněte se do akce. Kouzlo pro vás budou mít odvážní muži. Bavte se, ale nestanovte si přehnané vysoké plány, nechte věci volně plynout.

BERANI, LVI, STŘELCI, rychlé chápání, jiskřivé pohledy, sex a erotika, je přesně to, co z vás bude vyzařovat. Muži se budou cítit jako páni tvorstva, vaše ohnivá rozvernost okouzlí nejednu ženu. Můžete se i nečekaně zamilovat. Láska vás na jednu stranu povznáší, na stranu druhou jí můžete vnímat jako určitou brzdu v kariéře. Otázkou je, zda vůbec víte, co chcete?

BÝCI, PANNY, KOZOROZI ve spolupráci se stejně smýšlejícími lidmi se budete zabývat činností, která přinese hmatatelné výsledky a otevře vám nové možnosti. Pozor, konstelace vypovídají o nebezpečí úskoků a jak se zdá, zdaleka ne všichni vám opravdu přejí. Vaše víra v lepší budoucnost je působivá, a nenecháte se nikým a ničím odradit.

RACI, ŠTÍŘI, RYBY zajímavé nabídky a významné události nejspíš vás natolik nadchnou, že budete chtít pohnout světem. Prosazovat nové věci je jistě v pořádku, ale chtějí to i ostatní? Vyjasňujícím rozhovorům se nebraňte. Říjen si žádá moudrost v pracovních vztazích a dohodách. Dobrá komunikace vám může přinést nové postřehy i spoluautory pro nové záměry. Láska vás bude hřát i bolet.       

Měsíc říjen nás tedy nabádá, abychom byly "veskrze pozitivní“  a dali si pozor na dny: 23. - 25. 10.

Kartářka Dagmar Kludská exkluzivně pro VIPosobnosti.cz