OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Horoskop na září: Do důležitých věcí se vnese řád                                                   

29. srpen 2018

Podle kartářky Dagmar Kludské devátý kalendářní měsíc bude přímo nabitý pracovními záležitostmi a školními přípravami. Připravte se na to, že budete vystavěni abnormální zátěži, nehledě na finanční výlohy. Nákupy a různé pochůzky vám dají zabrat. Zaobírat se budete neodbytnými myšlenkami, co všechno byste ještě mohli udělat navíc.

Pozor na dny: 24. - 26. 9.

BÝCI, PANNY, KOZOROZI máte úžasnou vlastnost, a to je akceschopnost, s předstihem se umíte na vše potřebné připravit. Díky tomu nebudete vyšilovat a v klidu budete reagovat na další výzvy, různé kurzy a záliby Ve svém protějšku najdete dobrého rádce i přítele.

RACI, ŠTÍŘI, RYBY, i když zářijový start bude náročný a nezbude vám jediná volná minuta oddechu, zátěž zvládnete. V polovině měsíce budete moci trochu ubrat na tempu a dopřejete si více zábavy: podebatujte s přáteli, vyrazte na bowling či na muzikál. Hodit se bude i finanční výpomoc od rodičů.

BLÍŽENCI, VÁHY, VODNÁŘI lehké podráždění visí ve vzduchu. Přemíra úkolů a vyřizování může vyvolávat ve vaši duši mírný chaos. Na chvíli vás to rozhodí, a proto bude dobré přejít na jiné pole činnosti, abyste se cítili šťastnější. Pozor na hádky, těm se snažte spíše vyhnout. Jedno milé slůvko dokáže víc, než sáhodlouhé debaty. Otužujte se, cvičte jógu a zkontrolujte si všechny pojistky.

BERANI, LVI, STŘELCI ve stěžejných věcech máte jasno, pochopíte, že silou nic nezískáte. Faktem je, že bez vaší iniciativy se věci nepohnou. I když se s druhem na lecčems neshodnete, nemusí to být důvod k panice. Možná bude dobré přehodit výhybku na příjemnější téma, například: vzpomínku na školní léta, první rande, polibek. Prospěje vám cyklistika, rybaření a houbaření. Inhalujte lesní vůni, vyhněte se škodlivým návykům a nezapomeňte na smích.   

Dagmar Kludská, kartářka exkluzivně pro VIPosobnosti.cz