OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Hvězda seriálu Ordinace v roli modelky. Podívejte se!

 22. srpna 2017/VIPosobnosti/Společenské události

model Jakub Hájek a Štěpánka Fingerhutová šaty

Foto: Adrian Šetlík, modelka Nikol Lazarová, model Jakub Hájek

Sestřička stolkerka z Ordinace v růžové zahradě Štěpánka Fingerhutová předvedla dokonalou figuru, doprovod jí dělal model Jakub Hájek.

Hvězda seriálu Ordinace tak nejen pro inspiraci budoucím maturantům zapózovala společně s modelkou Nikol Lazarovou a modelem Jakubem Hájkem před objektivem zkušeného fotografa Adriana Šetlíka. Již od podzimu se totiž naplno rozjedou maturitní plesy, a tak salon Marilyn neponechal nic náhodě. Pro studenty je maturita i ples velkou událostí, proto je potřeba se přípravě společenského večera věnovat s předstihem.

Herečka se v tovární hale v Holešovicích proměnila během focení společenských šatů v čerstvou maturantku. “Mně se moc líbí nejen šaty, ale také příjemná spolupráce s majitelkami salonu Marilyn. Slečnám se budou šaty určitě líbit, budou mít z čeho vybírat“, pochvala si Šárka Fingerhutová, která před dvěma lety také maturovala, a tak mám zkoušky z dospělosti ještě v živé paměti.

„Jsme moc rády, že se Štěpánce naše šaty líbí. Během zkoušky ji u nás v salonu padly jak ulité“, říká spolumajitelka salonu Jitka Blechová. „Je to naše nejnovější kolekce a my věříme, že generaci Štěpánky a našich modelů zaujmou.“  Středoškoláci si můžou v salonu Marilyn nejen šaty na tento sváteční den zapůjčit, ale také zakoupit či nechat ušít na míru. Salon Marilyn můžete navštívit v Žitné ulici 1575/49, Praha 2.

Štěpánka Fingerhutová si šaty natolik zamilovala, že se v nich premiérově představí v roli porotkyně již 25. srpna 2017 v Náchodě. "Které jsem si ale vybrala, zatím ještě neprozradím", řekla herečka.

Autor: Petra Malá

Spolupráce

Fantasy Travel

Himalaya Family Adventure

Kouzlo úspěchu 

 

 

VIP TV