OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Jak poznat kvalitního esoterika, léčitele, nepřijít o úspory ani iluze

​VIPosobnosti.cz/Relax
Karty horoskop
Foto: Pixabay.com
 
Když se ocitáme na křižovatce rozhodnutí a nevíme, na kterou stranu se vydat, vyhledáváme pomoc a radu. Někdy se stydíme navštívit odborníka, psychiatra a psychologa, tak se raději obracíme na ty, kteří znají tajemství mezi nebem a zemí. A tak ji často nacházíme u esoteriků nebo léčitelů. Osobně nebo na kartářských linkách. Jak poznat, že jste si vybrali dobře a neplatíte za rady zbytečně?
 
Ne vždy ale potkáme toho pravého odborníka na esoteriku. Proč a kde i my děláme chyby?  
 

Kartáři mají své pomůcky, karty, kyvadla, zdroje napojení a podobně. Stejně jako každá duše, také karta má svůj příběh. Je možné ho odkrýt za minutu na linkách?  Dozvíme se přesně to, co jsme chtěli slyšet a na jak dlouho nás odpověď uspokojí? Některé kartářky jsou k nezaplacení, pomůžou, dodají sebedůvěry, jiné mají již své příběhy karet, odpovědi naučené, a tak odpovídají jak přes kopírák, rádi se zviditelňují, což jim podle nich dodává na významu i korektnosti. Zrovna tak někteří uvažují pragmaticky, analyticky a tak jim stačí málo a dostanete odpověď aniž by se na vás nacítili. Ovládací mistrně manipulaci a my máme potřebu se vracet znovu. Také v tomto světě existuje konkurence, boj o "duši". Často se klienti sami odhalí již na začátku, neboť na sebe prozradí vše, co je tíží a tak pokud je katrář dobrý a zkušený posluchač a psycholog  odvodí si odpověď z vašeho vyprávění aniž by se musel naciťovat. Důležitou roli hraje také tón hlasu, jakým mluvíme. I z něj se dá lehce cokoliv odvodit.

Jiní se věnují své práci anonyměji, poctivě se nacítí do vaší energie, což je velmi náročné, vyčerpávající, ale účinné. Zda vám poradili, vyvěštili dobře, poznáte až s odstupem času. Pokud jim důvěřujete, věřte jim a zkuste se jejich radami řídit. Pokud si to ale uděláte po svém, sami si změníte pravidla, osud, pak se budete ubírat jinou cestou. 

Čtěte také: Tajemný ezoterik. Ne každý to s vámi ale myslí dobře

Kartáří nejčastěji řeší téma vztahů, lásky, nevěry, příběhy, jako je lidstvo samo. A ty se často opakují stejně jako jejich rady a odpovědi. Jsou i tací, kteří se věnují černé magii, což má za následek negativní energie pro všechny zúčastněné strany. Těm, kteří ji vysílají, pracují s ní, se to vrací i po delší době a v různých podobách. Někdy si přejeme něco na sílu, mermomocí to musíme mít, protože jinak si myslíme, že jenom tak budeme šťastní. Na svého zpovědníka se upneme, voláme neustále o radu, pomoc a máme za svou životní berličku a rádce. Opak je pravdou. Pokud nám to vesmír dát nechce sám, ví asi proč. Na druhou stranu dostáváme do života určité zkoušky, které buď zvládneme, nebo ne. V některých chvílích, životních situacích nám nemůže ani kartář na blízku, a tak si musíme poradit sami.

Jak poznat kvalitního esoterika?

Kartář, esoterik, ale i léčitel nemusí mít nutně křišťálovou kouli, kočku na rameni nebo rozháranou duši. Naopak, sám by měl působit klidně, vyrovnaně, měl by mít srovnaný rodinný život aby byl přesvědčivý, dodal vám sílu, sebevědomí. Dávat se do rukou esoteriků kartářů znamená chtít něco od někoho, komu naprosto důvěřujeme, protože se svěřujeme s těmi nejintimnějšími věcmi. Tito lidé by nás měli jemně navést, poradit, vyslechnout a my bychom měli jít dál sami i za cenu nepříjemných zkoušek, proher a možná posléze i vítězství, které je nám tou největší odměnou, výhrou sama nad sebou. Měli by mít na vás čas, být laskavý, vstřícní a vy byste měli naopak vycítit, kdy už je zapotřebí hovor ukončit.

Pokud se chcete poradit s​ někým, kdo má nadpřirozené schopnost, vybírejte pečlivě. Když si necháváme vymalovat byt, chceme koupit auto, také dáváme přednost osobnímu doporučení. I v tomto případě by mělo být toto samozřejmostí. Zjistěte si cenu a nenechte se odbýt. Při osobním setkání si nechte vyvěštit něco, o čem víte jenom vy, že jste si tím prošli. Úraz, změna zaměstnání, rozvod. Ne ale typu: "Vy jste rozvedená? Nemáte za sebou nějaká zklamání?, atp." To jsou návodné otázky a pro kartáře pak jednoduchá odpověď. Řekněte toho o sobě co nejméně a více naslouchejte. Zajímejte si o to, jak a o čem s lidmi i přes sociální sítě  komunikuje, co z něj vyzařuje a především si musíte vzájemně "sednout".

Prověřte si také historii kartářek, důvod, proč se této profesi věnují a nespokojte se s odpovědmi typu "on vás miluje", "vidím, že budete bohatá", "on se vrátí". To jsou obecné odpovědi, a vy si zasloužíte víc.  Počítejte s tím, že každý se vylíčí v těch nejhezčích barvách, a tak je na vás, vašem odhadu, zda nenaletíte a nepřijdete o své úspory a iluze​. Pokud můžete, věřte především sami sobě a své intuici.

Autor:Jan Čížek

Spolupráce

Fantasy Travel

Himalaya Family Adventure

Kouzlo úspěchu 

 

 

VIP TV