OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Jak VIP osobnosti zdobily adventní perníkové chaloupky...

11. listopadu 2016,/VIPosobnosti.cz/Společenské události

Felix Slováček, Jadran Šetlík/Foto: Mirek Malec

Perníkový večer jako vymalovaný.Společenská agentura VIP osobnosti uspořádala pro malé i velké osobnosti zdobení perníkových chaloupek v perníkářství. O zábavu nebyla nouze. Na Perníkový advent dorazila nejen Jovanka Vojtková se svými syny, Felix Slováček , ale i další osobnosti, aby si vyzdobily vánoční perníkové chaloupky. Podívejte se ve fotogalerii, jak jim to všem skvěle šlo.

Jako v zimní pohádce se cítily VIP osobnosti, které se přišli pobavit a načerpat klidnou předvánoční atmosféru do perníkářství v podhradí Pražského hradu. Mezi hosty byla Jovanka Vojtková, se svými syny Adamem a Bertíkem, Lucie Gelemová, přítelkyně Felixe Slováčka, Rey Koranteng se svými dcerkami Sofií a Leontínkou, houslista Pavel Šporcl, operní pěvkyně Markéta Mátlová se svým přítelem Martinem, baletní mistr Vlastimil Harapes, Michaela Dolinová či fotograf Jadran Šetlík s dcerou a vnukem Sebastiánem. Do perníkářství se přišel podívat také architekt a majitel modelingové agentury Presige Models, Ondřej Špaček. Perníkovým večerem provázel moderátor rádia Frekvence 1, Luboš Procházka.

VIP osobnosti při příchodu všechny příjemně překvapil baletní mistr Vlastimil Harapes, protože se společně s hostesem večera Kubou Hájkem skvěle chopil otevírání šampusu. Každého u vchodu omámila úžasná vůně linoucí se z perníčků, která tak sama o sobě navozovala předvánoční atmosféru. 

Jovanka Vojtková s maminkou/Foto: Mirek Malec

Na stolech už měl každý nachystanou čerstvě napečenou perníkovou chaloupku, kterou si během večera dospělí i děti s chutí vymalovali. Pavel Šporcl si ke své umělecké tvořivosti přibral ještě perníkové housle. A tak se nejen malovalo, ale také ochutnávaly speciality domácí kuchyně, protože paní domu pro své hosty napekla dukátové buchtičky s krémem, závin na sladko i na slano a další skvělé delikatesy. Popíjelo se výborné víno, dětský punč.

Během večera si malířka Lucie Gemelová společně s Jadranem Šetlíkem prohlíželi obrazy, Rey Koranteng si s Jovankou Vojtkovou a dalšími hosty vyměňoval rodičovské zkušenosti a děti už si vyprávěli o tom, co jim asi přinese Mikuláš a Ježíšek. Na své si přišel také hostes, který si během večera zahál na babysitera a staral se o 5 měsíčního návštěvníka Bertíka Vojtka. Po celou dobu se děti, ale ani dospělí se nemohli od této zajímavé zábavy odtrhnout, a tak se zdrželi do pozdních večerních hodin.

Rey Koranteng s dcerami/Foto: Mirek Malec

Na děti pod stromečkem čekaly plyšáci, které si společně s vymalovanými perníkovými chaloupkami a spoustu zážitků odnášely s rodiči domů.

Autor: Petra Malá

Spolupráce

Fantasy Travel

Himalaya Family Adventure

Kouzlo úspěchu 

 

 

VIP TV