OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Jak vnímají VIP osobnosti  zradu a důvěřivost?

Alka Hájková, exkluzivně pro VIPosobnosti.eu

K nejcennější vlastnosti lidí nejen v přátelském, ale i pracovním vztahu patří důvěra. Ta vzniká na základě životních zkušeností, ale také odhadu druhých lidí. Důvěra nebo naopak nedůvěra v druhé je také otázkou povahy samotného člověka. Jaké jsou zkušenosti našich největších VIP osobností?

2. část

Pavel Šporcl

Myslím, že mám odhad na lidi. V dnešní době je ale složité někomu důvěřovat, lidem jde často pouze o peníze a vlastní prospěch. I já jsem zažil v tomto ohledu krušné chvilky. S  tím se ale nedá nic děla. Bez důvěry bych na tomhle světě nemohl žít, takže se ještě možná párkrát spálím. 

My muzikanti, lidi z kulturní oblasti jsme otevření, důvěřivý, myslíme, si, že nám chce každý pomoct, a ono to ne vždy funguje. Nemluvím jen z vlastní zkušenosti...Sám jsem zatím nic tak hrozného nezažil, ale vidím to kolem sebe.

Karel Gott

Důvěra, rozlišit, co je v životě důležité co ne je otázka zkušeností. A zkušeností není nikdy dost. Někdy si říkám, že už jsem se leccos naučil, a pak zvovu vletím do pasti a udělám chybu, ze které se zase poučím, ale ta následující past vypadá zase úplně jinak.

Karel Vágner

Co mě v životě nejvíc rozhodí nejen teď, ale co mi zásadně vždycky v mém životě, ale i v hostorii vadilo, je zdrada. Za nejdůležitější stále považuji chlapslý stisk ruky při uzavření obchodu. Znamé to pro mě kolikrát víc, než jakákoliv oboustranně podespaná smlouva. Špatně snáším fakt, když si s někým plácnu a druhá strana dohodu ruší.

V týmu lidí, se kterým léta spolupracuji se nemusím bát vzájemného podrazu. Nedůvěra mezi námi nesmí existovat, to bychom se nikam neposunuli a nic nedokázali.

1. část: http://www.viposobnosti.eu/inpage/etiketa-z-pohledu-vip-osobnosti-jak-to-vidi-slavni/

Rozhovory z knihy: O umění vycházet s lidmi, jak to vidí slavní

                           Cesta k vrcholu, ze zákulisí médií a šoubyznysu

Foto: František Jirásek, archiv Karel Vágner