OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Jan Čenský. Když na vrcholu fouká

4. února 2020

Málokterá osobnost se dokáže udržet na profesionálním vrcholu desítky let. Jan Čenský to dokázal. Co znamená být na špici popsal v nové knize Tanec mezi Mistry.

herec a moderátor Jan Čenský

Herec a moderátor Jan Čenský je  vyhledávaný a oblíbený pro své vystupování, eleganci a profesionální přístup. Pro to, aby se dostal na vrchol vedla dlouhá cesta. Co obnáší či co je potřeba udělat proto, aby člověka nesfoukl první poryv větru, neúspěch popsal Čenský, který dodnes září na moderátorské špici v nové knize autorky Alky Hájkové Tanec mezi Mistry. "Zbývá už jen cesta dolů! To je zajímavé, když člověk dosáhne té nejvyšší mety, není vlastně kam jít dál. A samozřejmě je to i zavazující." Důležitý je také odhad, strategie i umění vymanévrovat balanc na špici, na které fouká a není tam vždy dostatek místa, a s pokorou občas shlédnout i směrem dolů, k základům hory, bez kterých by se „vrchol zřítil“. Kdo další se dokázal udržet na špici se dozvíte v nové knize, která vychází 5. února 2020.

Zdroj a foto: VIPosobnosti.cz/Česká citadela

Podívejte se

Kouzlo úspěchu

Kouzlo úspěchu knihy 

VIP OSOBNOSTI TV

VIP TV

Více

KNIHY

Tanec mezi Mistry Alka Hájková

Více

Reklama

Saint Tropez cukrárna