OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Jan Čenský ví, co znamená: Když na vrcholu fouká

4. února 2020/VIPosobnosti.cz/Společnost

IMG_5213.jpg

Jan Čenský a Alena Hájková/Foto: Petr Brodecký

Málokterá osobnost se dokáže udržet na profesionálním vrcholu desítky let. Jan Čenský to dokázal. Co znamená být na špici popsal v nové knize Tanec mezi Mistry.

Herec a moderátor Jan Čenský je  vyhledávaný a oblíbený pro své vystupování, eleganci a profesionální přístup. Pro to, aby se dostal na vrchol vedla dlouhá cesta. Co obnáší či co je potřeba udělat proto, aby člověka nesfoukl první poryv větru, neúspěch popsal Čenský, který dodnes září na moderátorské špici v nové knize autorky Alky Hájkové Tanec mezi Mistry. "Zbývá už jen cesta dolů! To je zajímavé, když člověk dosáhne té nejvyšší mety, není vlastně kam jít dál. A samozřejmě je to i zavazující." Důležitý je také odhad, strategie i umění vymanévrovat balanc na špici, na které fouká a není tam vždy dostatek místa, a s pokorou občas shlédnout i směrem dolů, k základům hory, bez kterých by se „vrchol zřítil“. Kdo další se dokázal udržet na špici se dozvíte v nové knize, která vychází 5. února 2020.

Autor: Alena Hájková

Spolupráce

Fantasy Travel

Himalaya Family Adventure

Kouzlo úspěchu 

 

 

VIP TV