OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Jana Švandová: Cítím se nejlépe ve sportovně elegantním stylu

9. října 2017/Společnost

Italská móda je ve světě stále nejvyhledávanější. U příležitosti otevření nového butiku v Praze zazářily známé herečky v roli elegantních modelek. Jana Švandová umí být ve svém věku nejen stále svěží, ale i elegantní.

Všechny milovnice elegantní módy, které oceňují kvalitní materiály a vypracované detaily, si tady určitě přijdou na své. Stejně jako Michaela Badinková, Alžbeta Stanková, Jana Švandová nebo právě Tereza Kostková. Luisa Spagnoli je určená pro sebevědomé, elegantní dámy, které mají rády nadčasovou módu. Módu, která není příliš okázalá, ale šmrncovní. Modely této značky jsou velmi ženské a jejich nositelka je elegantní za každého okamžiku. Navíc jsou velmi dobře kombinovatelné a každá žena si zde vybere podle svého stylu. „Businessmanka si obleče "chanel" styl kostým jako elegantní komplet a dáma, která se raději obléká volnostylově, si dané sako z kostýmu může nakombinovat například s džínami a teniskami,“ upřesňuje sympatická majitelka Andrea Palušková.

Právě takovou kombinaci má ráda šarmantní Jana Švandová, která se svěřila, že se nejlépe cítí ve sportovně elegantním oblečení. „Styl oblékání se samozřejmě mění, já se cítím nejlépe ve sportovně elegantním stylu.“ Ať jde kamkoliv, vždy si dává záležet na tom, co si vezme na sebe. Nejvíce potom, když jde za svými kamarádkami. „Tam je kritika nejpřísnější,“ prozradila s úsměvem a dodala, že příchod nové módní značky na český trh velmi oceňuje. „Elegantní oblečení pro dámy ve středním věku ještě zdaleka není na takové úrovni, jako na západ od nás, takže je nepochybně dobře, že se to posouvá dopředu a přicházejí nové značky. Vždyť Praha je evropská metropole, jako každá jiná!“

 

Krásné herečky se předvedly ve slušivých modelech, ve kterých byly velmi okouzlující. Na přehlídku se přišla podívat také Eva Decastelo a nutno říci, že od všech přítomných byla na novou značku slyšet jen samá chvála. Je vidět, že Italové zkrátka umí ženy oblékat.

Foto: Luisa Spagnoli

Reklama

Pozvánka

Vstupenky: Ticketpro

Najdete nás


Spolupráce

Partner VIP