OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Jiřina Bohdalová  u nás způsobila pozdvižení, říká šéf Amfory

 

11. listopad 2019/VIPosobnosti.cz

 

Již ve ve svých 19 letech založil Petr Salava dnes již legendární fotbalový klub Amfora, který 19. listopadu 2019 slaví  za účasti mnoha hvězd neuvěřitelných 45 let své činnost v divadle Hybernia . Společně s mnoha dalšími osobnostmi zažil neopakovatelné chvíle, o kterých velmi poutavě vypráví v exkluzivním rozhovoru pro VIP osobnosti TV.

Klubem, který procestoval téměř celý svět prošlo téměř 400 lidí. Kteří to byli, co vše společně zažili, s jakými hvězdami si osobnosti zahrály či jakou roli hrál v klubu Karel Gott a proč dostal diamantový míč se dozvíte v zajímavém exkluzivním rozhovoru pro VIP osobnosti TV.

Alena Hájková, Petr Salava při natáčení rozhovoru/Foto: VIPosobnosti.cz

Petr Salava: Už více, jak čtvrtstoletí, připravuje se svým produkčním a technickým týmem stovku nejrůznějších akcí ročně. Nejen sportovní a kulturní akce a velké koncerty, ale  i řadu dětských pořadů, plesy, firemní eventy a projekty pro seniory.

Vyrobila: VIPosobnosti.cz, copyright VIP osobnosti TV

Doporučujeme