OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Karel Gott: Dress code se musí dodržovat

1.10.2015/ VIPosobnosti.cz/Etiketa

KG závěr 1.jpg

Karel Gott/Foto: Fr. Jirásek

O tom, že zpěvák Karel Gott si potrpí na elegantní oblečení a vybrané chování není pochyb. Velmi dobře ví jaký dress code zvolit na určitou příležitost. A právě tuto otázku řešil na Žofíně, kde zpíval svému kolegovi Láďovi Kerndlovi na oslavě narozenin.

Český Frank Sinatra oslavil koncertem 30. září 2015 své 70. narozeniny. Pogratulovat přišla zpěvačka Jitka Zelenková, Leona Machálková, Hana Zagorová či Felix Slováček jr. Zpěváky doprovázel Big Band Felixe Slováčka.

Samozřejmě mezi plejádou gratulantů nechyběl ani mnohonásobný slavík Karel Gott. "Mám pro Láďu připravené dvě písníčky", řekl na odpolední zkoušce magazínu VIPosobnosti.eu zpěvák, kterého na klavír doprovázel dlouholetý pianista Pavel Větrovec. Na ní dorazil také sám oslavenec. Karel Gott nenechal nejen muziku, ale ani oblečení náhodě a tak se Kerndla zeptal, co si večer obleče. "Beru si smoking" odpověděl Gottovi. " Á tak to já jedu hned po zkoušce domů pro oblek. Když je hlavní hvězda večera slavnostně oblečená, je potřeba se přizpůsobit", řekl nekompromisně Mistr, od kterého by se mohl nejen vybraným způsobům chování kde kdo učit.

"Samozřejmě, že výchova každého z nás začíná u rodičů. Přitom je ale důležité, aby člověk sám již od malička chtěl být noblesní, aby se krásně vyjadřoval a zdvořile jednal s lidmi. Aby neříkal „vole“, „trhni si, vole“. To není jen otázka školy nebo rodičů. Ten, kdo chce takový být, může už jako kluk obdivovat herce ve filmech nebo v divadle, může sledovat, jak se chovají nebo jak jednají s ženami" řekl kdysi v rozhovoru pro VIPosobnosti. eu Gott.

Je to jednoduché. Když mě film nebo kniha zaujmou, pak se i já chci podobat hrdinovi, kterého obdivuji. Nechci chodit ošuntělý, chci vejít a udělat dojem. Chci mluvit tak zajímavě a hezky, aby mi lidé začali naslouchat. A když něco chci, tak si vždycky najdu cestu, jak toho dosáhnout. 

Než došel do auta aby zamířil do svého šatníku rozdal ještě s trpělivostí sobě vlastní ještě několik podpisů, milých pozdravů . Večer už patřil swingovým melodiím a gratulacím Láďovi Kerndlovi, po kterých následoval raut a příjemné setkání s kamarády s oslavencem.

Autor: Jan Čížek

Spolupráce

Fantasy Travel

Himalaya Family Adventure

Kouzlo úspěchu 

 

 

VIP TV