OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Karel Gott: Dress code se musí dodržovat

1.10.2015 VIPosobnosti.cz/Společensk vystupování

KG závěr 1.jpg

Foto: Fr. Jirásek

O tom, že zpěvák Karel Gott si potrpí na elegantní oblečení a vybrané chování není pochyb. Velmi dobře ví jaký dress code zvolit na určitou příležitost. A právě tuto otázku řešil na Žofíně, kde zpíval svému kolegovi Láďovi Kerndlovi na oslavě narozenin.

Český Frank Sinatra oslavil koncertem 30. září 2015 své 70. narozeniny. Pogratulovat přišla zpěvačka Jitka Zelenková, Leona Machálková, Hana Zagorová či Felix Slováček jr. Zpěváky doprovázel Big Band Felixe Slováčka.

Samozřejmě mezi plejádou gratulantů nechyběl ani mnohonásobný slavík Karel Gott. "Mám pro Láďu připravené dvě písníčky", řekl na odpolední zkoušce magazínu VIPosobnosti.eu zpěvák, kterého na klavír doprovázel dlouholetý pianista Pavel Větrovec. Na ní dorazil také sám oslavenec. Karel Gott nenechal nejen muziku, ale ani oblečení náhodě a tak se Kerndla zeptal, co si večer obleče. "Beru si smoking" odpověděl Gottovi. " Á tak to já jedu hned po zkoušce domů pro oblek. Když je hlavní hvězda večera slavnostně oblečená, je potřeba se přizpůsobit", řekl nekompromisně Mistr, od kterého by se mohl nejen vybraným způsobům chování kde kdo učit.

"Samozřejmě, že výchova každého z nás začíná u rodičů. Přitom je ale důležité, aby člověk sám již od malička chtěl být noblesní, aby se krásně vyjadřoval a zdvořile jednal s lidmi. Aby neříkal „vole“, „trhni si, vole“. To není jen otázka školy nebo rodičů. Ten, kdo chce takový být, může už jako kluk obdivovat herce ve filmech nebo v divadle, může sledovat, jak se chovají nebo jak jednají s ženami" řekl kdysi v rozhovoru pro VIPosobnosti. eu Gott.

Je to jednoduché. Když mě film nebo kniha zaujmou, pak se i já chci podobat hrdinovi, kterého obdivuji. Nechci chodit ošuntělý, chci vejít a udělat dojem. Chci mluvit tak zajímavě a hezky, aby mi lidé začali naslouchat. A když něco chci, tak si vždycky najdu cestu, jak toho dosáhnout. 

Než došel do auta aby zamířil do svého šatníku rozdal ještě s trpělivostí sobě vlastní ještě několik podpisů, milých pozdravů . Večer už patřil swingovým melodiím a gratulacím Láďovi Kerndlovi, po kterých následoval raut a příjemné setkání s kamarády s oslavencem.

Foto: archív VIPosobnosti.eu

Podívejte se

Kouzlo úspěchu

Kouzlo úspěchu knihy 

VIP OSOBNOSTI TV

VIP TV

Více

KNIHY

Tanec mezi Mistry Alka Hájková

Více

Reklama

Saint Tropez cukrárna