OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Karel Gott: Elegán za všech okolností

VIPosobnosti.cz/Kultura

Karel Gott/Foto: Stanislav Tereba

Zpěvák Karel Gott je nejen velký gurmán, ale také elegán a to téměř za všech okolností. Sám zpěvák pro magazín VIPosobnosti.eu vysvětlil co vše se mu vybaví, když se řekne image. "Můj zevnějšek musí ladit s písní, kterou na jevišti nebo před kamerou zpívám. Nemůžu přijít ležérně oblečený na koncert se symfonickým orchestrem a zase naopak, když zpívám rock-and-roll nebo něco živějšího, nemůžu být upnutý ve smokingu a v motýlku. Důležité je odhadnout správnou situaci." Jako profesionál velmi dobře ví, kdy a za jakých okolností může měnit image.

"Image se může ale měnit, proč ne? Ortodoxní fanoušci sice nemají moc rádi změny a říkají: „To je škoda, to Kájovi nesedí.“ Ale to neznamená, že jsem udělal chybu. Už vystupuji 43 let, takže nemůžu zpívat to, co bylo šlágrem v šedesátých letech. Musím jít s dobou a nabízet to, co cítím dnes. V dnešní době již přemýšlím o sobě a o věcech jinak, odlišně také přistupuji k melodii a textu." říká zpěvák. Gott se zdokonalin nejen v mluveném projevu, ale také díky pobytu v Las Vegas, či sousedním Německu nabyl  cenné zkušenosti, kterých dnes využívá a které mu přináší úspěch.

"Samozřejmě byly doby, kdy jsem se tím až tak nezabýval. To je dáno životními zkušenostmi a zodpovědností. Začínající zpěvák nemá co ztratit. Přijde jen o momentální šanci, ale na to se zase zapomene. Kdežto u renomovaného zpěváka se hned tak nezapomene, když udělá chybu" popisuje Mistr.

Autor: Jan Čížek

 

Spolupráce

Fantasy Travel

Himalaya Family Adventure

Kouzlo úspěchu 

 

 

VIP TV