OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Karel Gott: Elegán za všech okolností

exkluzivně pro VIPosobnosti.cz/Karel Gott

Foto: Facebook Karla Gotta

Zpěvák Karel Gott je nejen velký gurmán, ale také elegán a to téměř za všech okolností. Sám zpěvák pro magazín VIPosobnosti.eu vysvětlil co vše se mu vybaví, když se řekne image. "Můj zevnějšek musí ladit s písní, kterou na jevišti nebo před kamerou zpívám. Nemůžu přijít ležérně oblečený na koncert se symfonickým orchestrem a zase naopak, když zpívám rock-and-roll nebo něco živějšího, nemůžu být upnutý ve smokingu a v motýlku. Důležité je odhadnout správnou situaci." Jako profesionál velmi dobře ví, kdy a za jakých okolností může měnit image.

"Image se může ale měnit, proč ne? Ortodoxní fanoušci sice nemají moc rádi změny a říkají: „To je škoda, to Kájovi nesedí.“ Ale to neznamená, že jsem udělal chybu. Už vystupuji 43 let, takže nemůžu zpívat to, co bylo šlágrem v šedesátých letech. Musím jít s dobou a nabízet to, co cítím dnes. V dnešní době již přemýšlím o sobě a o věcech jinak, odlišně také přistupuji k melodii a textu." říká zpěvák. Gott se zdokonalin nejen v mluveném projevu, ale také díky pobytu v Las Vegas, či sousedním Německu nabyl  cenné zkušenosti, kterých dnes využívá a které mu přináší úspěch.

"Samozřejmě byly doby, kdy jsem se tím až tak nezabýval. To je dáno životními zkušenostmi a zodpovědností. Začínající zpěvák nemá co ztratit. Přijde jen o momentální šanci, ale na to se zase zapomene. Kdežto u renomovaného zpěváka se hned tak nezapomene, když udělá chybu" popisuje Mistr.

Alka Hájková

 

Podívejte se

Kouzlo úspěchu

Kouzlo úspěchu knihy 

VIP OSOBNOSTI TV

VIP TV

Více

KNIHY

Tanec mezi Mistry Alka Hájková

Více

Reklama

Saint Tropez cukrárna