OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Karel Gott: Je opravdu ta medaile pravá?

Alena Hájková, 26.6.2009, VIPosobnosti.cz

Agentura VIP osobnosti  zajišťovala v roce 2009 společně s magistrátem hl. města Prahy předání Stříbrné medaile zpěvákovi VIP osobnosti, Karlu Gottovi k jeho 70. narozeninám.

Oceněný slavík během svého děkovného projevu m.j. připomněl, že na svých zahraničních turné nezapomněl připomenout Prahu, kterou vždy rád reprezentoval. Právě proto se mu nejen v sousedním Německu říká Die Goldene Stimme Aus Prag.

Další významné ceny, které získal zpěvák ve světě, připomeňme namátkou: Sinatra Východu, jak se Gottovi také přezdívá, přivezl různá ocenění, například Zlatou jehlu Polydoru, u kterého již v začátcích své kariéry podepsal exkluzivní doživotní smlouvu na vydávání alb, 2 Zlaté klíče festivalu Intervize, Stříbrného a Bronzového lva rádia Luxemburg, 2 Zlaté ladičky festivalu Tag des deutschen Schlagers, Zlatou harfu ve Stuttgartu, na přehlídce MIDEM v Cannes převzal 4× cenu Trophée nationale. Cenu Třešňové květiny na festivalu v Tokiu získal za píseň z pera svého dvorního skladatele, Karla Svobody, Go in search for happines (Jdi za štěstím)

Karlu Gottovi medaile během předávání upadla. Mistr ale pohotově zareagoval, medaili zvedl a zakousl se do ní. "Je ta medaile opravdu pravá"? zavtipkoval Gott.

Foto: VIP osobnosti.cz

 

Podívejte se

Kouzlo úspěchu

Kouzlo úspěchu knihy 

VIP OSOBNOSTI TV

VIP TV

Více

KNIHY

Tanec mezi Mistry Alka Hájková

Více

Reklama

Saint Tropez cukrárna