OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Karel Gott u nás měl neobyčejné přání, říká majitel Aquapalace Čestlice

17. června 2019

Pavel Sehnal, český miliardář, vybudoval desítky firem. Patří k nim i Aquapalace Čestlice. Rád vzpomíná na spolupráci s Karlem Gottem a vtipné zpěvákovo přání. Úspěšný podnikatel jako první Čech zdolal oba světové póly. Nejen o svém koníčku vypráví v rozhovoru pro VIP osobnosti TV.

Majitel vodního resortu byl producentem mega show Silvestr 2011, který odtud v roce 2011 přenášela přímým přenosem TV Prima. "Zpívali tu největší umělci Lucka Bílá a Karel Gott, kterého jsem už jako malý kluk obdivoval. Najednou seděl proti nám v restauraci a já měl možnost si s tímto člověkem příjemně popovídat. Byl jsem rád, že moji nabídku přijal." Aquapark pro své návštěvníky připravuje každý rok speciální témata. Pro to letošní přichystal Kubánské léto "Tento nápad jsem si přivezl z Kuby" vysvětluje majitel resortu. Už po létě ale chystá další aktivity, mezi které patří například Let´s be active.

 Čtěte také: SOUTĚŽ S AQAPALACE Čestlice

Vyrobila: VIP osobnosti TV/VIPosobnosti.cz

Foto: VIPosobnosti.cz