OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Karel Gott? Naprosto špatná pracovní morálka

10. října 2020 VIPosobnosti.cz/Kultura

Do kin vstupuje 15. října film o fenoménu Karel Gott. Zpěvák nás proslavil po celém světě. "Vždy jsem dělal Praze i celé zemi dobrou vizitku a nikdy jsem naši vlast nezapomněl ve světě zmínit". I to patří k profesionalitě umělce. Fanoušci na Mistrovi jeho lidský přístup oceňovali po celou jeho kariéru a stáli při něm i v dobách nejtěžších. A to nejen v časech jeho vážné nemoci, ale také na přelomu let  1989, v době, kdy se vůbec nevědělo, kudy se bude naše populární hudba ubírat a zda bude o umělce zájem.

Karel Gott byl díky své profesionalitě, umu, jednání s lidmi natolik oblíben, že o konci jeho kariéry nebylo možné vůbec uvažovat. Svoji "pracovní morálku" stejně jako své kvality vypracoval do hvězdných rozměrů.

Film, kterého se jeho hlavní hrdina již bohužel nedožil tak zachycuje nejen jeho slávu, ale také soukromí život. Tvůrce filmu nechal Karel Gott pohlédnout do své duše, pocitů, a to i přesto, že celý život byl zastáncem pravidla: "Nikdy nedám na sobě znát strach, nejistotu či obavy z prázdného sálu". I v nejtěžších chvílích svého života se snažil o odlehčení situací, o humor i nadsázku.

Podívejte se na upoutávku a zavzpomínejme na člověka, který stmeloval lidi, rozdával radost i sebe do posledního možného okamažiku s úctou a noblesou sobě vlastní.

Autor: Jan Čížek

Video:  Bontonfilm.cz

Spolupráce

Fantasy Travel

Himalaya Family Adventure

Kouzlo úspěchu 

 

 

VIP TV