OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Karel Gott: Netušil jsem, že budu mít svoji hvězdu slávy

VIPosobnosti.cz/Kultura

Karel Gott a Josef Vojtek. Premiéra muzikálu Čas růží. Foto: F. Jirásek

Mistr se dnes zařadil mezi VIP osobnosti, které mají svojí vlastní hvězdu. Gottova září v Hudebním divadle Karlín, kde se právě rok hraje muzikál s jeho písněmi, Čas růží. Zpěvák je opět ve skvělé kondici a těší se na své fanoušky nejen v O2 aréně.

Pro zpěváka Karla Gotta se v pražském divadle rozzářila hvězda. A nebyla to jen tak ledajaká. Byla to hvězda stejné velikosti, jako Mistr sám. "Když pro mě kdysi otextoval Pavel Vrba píseň Hvězda chodníků, netušil jsem, že ji jednou budu mít", řekl dojatě Zlatý slavík, který je, jak sám řekl velmi rád, že se mohl tímto zařadit ke stejným velikánům, které také mají své hvězdy.

Ve foyer divadla Karel Gott poklekl ke hvězdě s pokorou a symbolikou. "Vždy jsem k nim a také k těm, co mají hvězdu před čínským divadlem v Hollywoodu, vzhlížel vzhůru, tak jsem pyšný, že se tady pomalu řadím mezi ně", poděkoval Gott, který je již opět zdráv. "Mám teď před sebou spoustu práce, čekají mě  různá vystoupení s pianistou Pavlem Větrovcem a v červnu koncert v O2 aréně s mými hosty. Tady mě doprovodí kapela Jiřího Dvořáka BOOM!BAND!", řekl pro VIPosobnosti.cz zpěvák.

Autor: Jan Čížek

Spolupráce

Fantasy Travel

Himalaya Family Adventure

Kouzlo úspěchu 

 

 

VIP TV