OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Karel Gott vzkazuje svým fanouškům: Mám vás rád, děkuji za všechno

13. července 2019

Oslavenec Karel Gott je doslova zavalen přáními ke svým osmdesátým narozeninám. Na své chalupě v Doubici, kde ho zítra, 14. července čeká soukromá oslava se probírá gratulacemi a vzkazuje: Mám vás rád. Děkuji za všechno.

Už několik týdnů probíhají oslavy narozenin Fenoména, Mistra, chcete-li Sinatry Východu nebo Zlatého hlasu z Prahy.  V neděli14. července bude Karlu Gottovi osmdesát let. Z toho více jak neuvěřitelných šedesát nám rozdává radost, energii i "něco navíc".

O víkendu, v neděli si pozval nejbližší k soukromé oslavě, kterou uspořádal na své chalupě v Doubici. Právě tady nyní pročítá vaše přání a že ho čeká dlouhá noc, tom není díky vám pochyb. Na svém facebookovém profilu posílá svým příznivcům krásný vzkaz:

"Moji milí příznivci, probírám se množstvím vašich gratulací, které jste mi poslali a stále posíláte k narozeninám a musím říct, že jsem z vašich přání velmi dojatý. Jsem vděčný za vaši mnohaletou přízeň, která mě činí šťastným. Děkuji za všechno, mám vás rád. Váš Karel"

Také Karlu Gottovi osobnosti přejí nejen písemně, ale také prostřednictvím VIP osobnosti TV:

My Vám, Karle, také děkujeme! https://www.viposobnosti.cz/inpage/vip-osobnosti-gratuluji-mistrovi-aneb-sarmer-karel-80/

Zdroj: Facebook Karel Gott/VIPosobnosti.cz

Foto: Facebook Karla Gotta