OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Karel Vágner: Karel nás všechny sestřelil

4. října 2019/VIPosonbosti.cz/Kultura

KG.jpg

Muzikant Karel Vágner prožil s Karlem Gottem téměř celý život. Byli nejen kolegové, ale především přátelé i souputníci. Exkluzivně pro VIPosobnosti.cz prozradil, jak vnímá pohřeb Mistra, jehož sláva dotýká se hvězd.

 Karel Vágner

Skladatele mnoha hitů popsal své pocity. "Jsem na to tom velmi špatně, od té smutné zprávy skoro nespím. Karel nás setsřelil", řekl pro VIPosobnosti.cz Karel Vágner. "Karla znám ještě jinak. Projeli jsme spolu s Amforou celý svět. Národu určitě dochází, o jakého člověka a velikána jsme přišli, a to nejen po stránce pěvecké". Hitmaker, který patří k profesionální špičce a kterého hned tak něco nezaskočí mluvil pomalu, laskavě se slzama v očích. "Já na pohřeb asi nepůjdu. Opět si zapálím za Karla svíčku a pomodlím se za něj."

Režisér Jiří Adamec

Režisér Jiří Adamec, který byl rovněž celoživotním přítelem i kolegou Karla Gotta pro VIPosobnosti sdělil: "Pokud budu pozván, samozřejmě, že přijdu. Je o moje povinnost", vyjádřil svůj názor Adamec.

Smuteční květina

Se zpěvákem, který nás opustil 1.10.2019 se bude moct veřejnost rozloučit v pátek 11. října na Žofíně, pro pozvané se chystá zádušní mše v Katedrále sv. Víta, a to na sobotu 12. října 2019.

Karel Vágner exkluzivně pro VIPosobnosti.cz

Foto: Fr. Jirásek, Alka Šulcová, Mirek Malce

Spolupráce

Fantasy Travel

Himalaya Family Adventure

Kouzlo úspěchu 

 

 

VIP TV