OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Kartářka Barbara: Zapalování svíček má svá pravidla i kouzla

VIPosobnosti.cz/Relax

D387AFB8-F6EF-43F9-9D2A-19E3837CB332.jpeg

Foto: Jakub Mertl

Kartářka Barba se věnuje nejen výkladu karet, ale také výrobě magických svíček, které uzdravují tělo i duši. V čem spočívá kouzlo jednotlivých barev a kdy je nejvhodnější čas na jejich zapálení, prozradila v rozhovoru pro VIPosobnosti.cz

Barunko, vy se po vzoru svých předků věnujete výkladu karet. Co lidi nejvíc trápí a kde dělají největší chyby?

Moje maminka vykládala karty celý život stejně jako její babička i prababička.  Takže i já dnes vykládám lidem karty, ke všem těmto věcem co se týká Ezoteriky jsem v podstatě byla nenásilné vedena od narození. Vůbec nebylo v naší rodině nic divného, když jsme ráno vstali a první na co se nás maminka po přání dobrého rána zeptala bylo, co se nám zdálo.  Toto patřilo ke každodennímu rituálu naši rodiny. 

Když jsem začala poprvé vykládat karty, hledala jsem cestu ne-jenom lidem vyložit budoucnost a co je čeká, ale zároveň, jak jim pomoci v jejich jednotlivých životních situaci. Takže jsem začala hledat přirozenou cestu k tomu, jak klienty dovézt k jejich vytouženému přání.  Ať to bylo zdraví, štěstí, očista, láska, finance, zaměstnání, či očista jejich karmy. 

Nejvíce je zajímají vztahy, láska. Učím je, aby byli sami šťastni, nečekali na to, že je spokojenými někdo učiní. Neudělá. Každý musí chtít sám na sobě pracovat a nečekat až někdo přijde, něco se stane. Závislost na druhých je vrtkavá. Ze dne na den se může něco přihodit a člověk zase zůstává sám a nešťastný.

Vy se věnujete nejen věštbě, ale také vyrábíte nádherné svíčky, ze kterých sálá  teplo i energie? Jak jste došla k tomuto nápadu?
Přečetla jsem velké množství knih bílé magie a rituálu na všechny tyto problémy a proto, že skoro ke všem těmto rituálům je zapotřebí svíce, rozhodla jsem se je vyrábět sama. Každý člověk má nějaký problém. Proto jednotlivé barvy odpovídají danému problému, se kterým za mnou lidé přichází.
Vy je vyrábíte osobně. Máte na to nějaká čarovná pravidla?
 
Ano, vše pokud má fungovat, musí mít svá pravidla. Samotný rituál a podstata úspěchu spočívá právě zejména v energii.  Rituály dělám pouze čisté, bílé, andělské, které pomáhají. Nikdy bych neudělala rituál, který by měl škodit. Protože jsem věřící člověk, tak ctím zásadu, že se každému vše vrátí a co nechceš, aby dělal někdo Tobě, něčiň druhým.
 
Svíce vyrábím pouze v den před úplňkem, při úplňku a den po úplňku a vkládám do každé svice magickou formuli na splnění přání. Zapalování svíček má také svá čarovná pravidla. Pokud někdo řeší vztahy, je vhodný pátek, pro přičarování zdraví, financí je to čtvrek a samozřejmě jakoukoliv barvu svíčky je účinné zapálit při úplňku. Důležitá je taky hodina. Správný čas je ve 20 hodin, protože 8 je vlastně nekonečno.
 
Mluvila jste tady o tom, že každý člověk má nějaký problém. V čem tedy spočívá tajemství jednotlivých barev?
 
Každá barva odpovídá jednotlivým přáním, problému, se kterým člověk přichází. Napřík
Zelená:  zdravi, finance, Růžová:   láska, city, vztah. Černá: silná očista, odstranění negativních energii, prokletí. Bílá: neutrální, ochrana, dobití energii, očista 
 
Pomáháte lidem při těchto svíčkových rituálech. Kde si je můžou zájemci zakoupit? 
 
Ano, samozřejmě, velmi ráda. Buďto můžeme zapálit svíčky společně, nebo lidem ráda vysvětlím jak osobně, tak po telefonu, jak si můžou udělat rituál sami. Svíčky si mohou zakoupit u mně osobně, nebo na E-shopu www. mysticbarbarakockova.cz
 
Exkluzivně pro VIPosobnosti.cz: kartářka Barbara Kočková

Doporučujeme