OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Kniha Převrat jako vánoční dárek

6. listopad 2019/VIPosobnosti.cz

Vánoční dárek? Kniha. Soutěžte s magazínem VIPosobnosti.cz o 3 knihy Převrat, a to od 6. listopadu až do 30. listopadu 2019.

Soutěžní zadání: Vyjmenujte tři významné polistopadové disidenty

Vaši odpověď zalete na adresu: soutez@viposobnosti.cz. Výherce obdrží knihu poštou do 14 dnů od uzavření soutěže na korespondenční adresu uvedenou v e-mailu. Knihu nelze měnit za finanční obnos. Za správnost adresy zodpovídá korespondent.  Soutěž pořádá nakladatelství Česká citadela.

Olin Jurman a kolektiv

Převrat

Pravda, fámy a lži o 17. listopadu

Byla to sametová revoluce nebo převrat? Spontánní výbuch zlosti národa nad nepodařeným socialistickým vývojem země a neurvalým bitím studentů nebo zákulisní hra tajných služeb z východu i západu? A co když se to vlastně semlelo nějako úplně jinak a jsme tady v pomalu odumírající Evropě jen hříčkou geopo­litických hrátek s nástupem tvrdého islámu za ovládnutí světa? Co občan naší země, to vlastní teorie, vítězové i poražení po třiceti letech přemýšlejí, zda by se dnes nezachovali jinak. Tato kniha má být jen polenem do táboráku spalujícím to bývalé a prosvítit troškou světla to příští.