OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Kniha PREZIDENTI a jejich role

Soutěžte exkluzivně s magazínem VIPosobnosti.cz o 3 knihy Milana Syručka  PREZIDENTI a jejich role, které vydalo nakaldatelství Brána.

Soutěž ukončena, výhercům gratulujeme. NakladatelstvíBrána zasílá knihy vybraných soutěžícím poštou, a to do 30. dnů od ukončení soutěže.

Správná odpověd: 11 prezidentů.

Začátek soutěže:  23. dubna 2018

Konec soutěže:    23. května  2018

Soutěžní otázka: Kolik prezidentů najdeme v knize Milana Syručka v knize PREZIDENTI a jejich role?

a) 11

b) 7

c) 10

11 prezidentů a jejich role. Jak ji zvládl Klaus nebo Masaryk?

Na trh přichází nová kniha Milana Syručka, ve které se zamýšlí do jaké míry měli prezidenti vůbec předpoklady tuto roli plnit, co je spojovalo či jak se lišili. Převyšovaly u nich politické aspekty, touha po moci vládnout nebo lidskost? Kterým z nich chyběla například moudrost se dočtete v knize Prezidenti a jejich role. Proč na křest knihy nedorazil Václav Klaus ani  Miloš Zeman?

Odpovědi na soutěžní otázku posílejte na e-mail: soutez@viposobnosti.cz, a to do 11. května 2018.

Podmínky soutěže:

Vylosovaní budou o výhře informování po ukončení soutěže. Nakladatelství Brána vylosuje 3 výherce do 31. května 2018 a poté zašle výhercům. Knihy není možné měnit za finanční obnos. Nejsou určeny k dalšímu přeprodeji.