OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Kompozice svíček, květin a minerálů

VIPosobnosti.cz/Spirit

Jedinečná kompozici polodrahokamů, živých květin a vonných svíček. Působí nejen elegantně, pozitivně, ale také napomáhá zbavení stresu a negativních emocí. 

Naše kompozice jsou vhodné do interiéru, společenských a firemních místností, recepcí, hotelů, na svatební hostiny, smuteční  hostiny i například různé garden party a další prestižní akce.

Hra barev, aroma svíčky, oleje a tajemný kámen, navodí úžasnou atmosféru

Individuálně pro vás zhotovíme i jedinečnou kombinaci aromatické svíčky, minerálů a kamene, který po rozsvícení svíčky navodí útulnou, harmonickou náladu a vytvoří kouzelnou atmosféru tepla. Navíc je možné tyto sestavy doplnit o přírodní éterické oleje, které pohladí vaše smysly.


Účinky: 

Probíhají na bázi starověkých uzdravujících mystérií (Indie, Egypt, Izrael, Řecko). Drahé kameny jsou v tomto případě uzdravující ve spojení s přírodním světlem, které jimi prochází společně s linoucí se vůní. Napomáhají odbourání stresu a navození příjemného vnitřního klidu a pohody. Nejen minerály, ale i vůně jsou doporučovány individuálně, podle vašich potřeb.

Užití:

Obývací pokoj, koupelna, kuchyň, ložnice, hala, recepce nebo například kancelář

Výhody:

  • Sestavy jsou menších rozměrů a jsou přenosné. Budete je mít vždy na blízku podle vašich potřeb
  • V křišťálových mísách květiny s polodrahokamy vydrží až 3x déle, než ve váze s vodou
  • Mozaiku je možné zkomponovat podle jednotlivých témat (Velikonoce, Vánoce...)

Vytvořte si domov z několika zajímavých předmětů, které budou lahodit nejen vašemu oku, ale i mysli. Právě tady trávíme čas, který by měl sloužit k odpočinku, zbavení se stresu a dobití pozitivní energie. A to nejen během spánku, ale také aktivními denními činnostmi. Aby zářil sluncem a energií. 

Je kouzelné mít u sebe něco, co je spojeno s dávno historií, tradicemi a pro citlivé jedince i s jakousi neznámou a mnoha zkušenostmi ověřenou mocí krystalů a kamenů na člověka. Tato jedinečná antistresová uzdravující Art terapie Štěstí vede k navození pozitivní energie, dobré náladě, radosti ze sebe, ze života, pocitu souznění, vnitřního klidu, harmonie a vznešenosti ticha srdce. 

VIDEO Frekvence 1: Bojujte s únavou a starostmi art terapií kamenů a světel! Zkuste to s námi

Cena se odvíjí podle velikosti produktu, množství polodrahokamů, květin jednotlivých produktů. 

Podívejte se

Kouzlo úspěchu

Kouzlo úspěchu knihy 

VIP OSOBNOSTI TV

VIP TV

Více

KNIHY

Tanec mezi Mistry Alka Hájková

Více

Reklama

Saint Tropez cukrárna