OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Koncert k uctění památky Karla Gotta ohrožen?

VIPosobnosti.cz/Společost

Karel Gott

Mistr Karel Gott/Foto: Český rozhlas

Koronavirová situace se mění od jara každým dnem. To se dotýká také kultury. V červnu musel odložit na září svůj koncert k šedesátým narozeninám hitmaker Michal David, který byl  vyprodán v O2 aréně měsíce dopředu. Byl přeložen na září. Bohužel opět neúspěšně. A tak zpěvák doufá, že v příštím roce "do třetice" to snad už vyjde. 

Ze stejných důvodu se čeká, zda bude v O2 aréně přeložen vzpomínkový koncert na Karla Gotta. Podle TV NOVA zpěvákův management jedná s umělci o možném náhradním termínu. Ten první měl být 15. prosince 2020. Situace je v současné době nejistá a nikdo nechce předem predikovat, jakým směrem se bude situace dále vyvíjet. Manželka Karla Gotta již oznámila přesun zpěvákovy autobiografie na březen příštího roku. Koncert by měl být pod taktovkou pianisty Pavla Větrovce a známe hity přijdou zazpívat  a zahrát kolegové a umělci naší hudební scény. "Sestavit, napsat aranže k jednotlivým skladbám a písním vyžaduje hodně času a jasnou představu. ", doplnil pro VIPosobnosti.cz Pavel Větrovec.

Připomeňme, že Mistr Karel Gott nás opustil vloni 1. října. Jeho fanoušci tohoto jedinečného umělce stále nosí v srdcích a rádi mu vzdají hold i v budoucích časech.

Autor: Jan Čížek

Spolupráce

Fantasy Travel

Himalaya Family Adventure

Kouzlo úspěchu 

 

 

VIP TV