OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Křest knihy Cesta k vrcholu

VIPosobnosti.cz/eventy

cesta-k-vrcholu.jpg

Společenská a mediální agentura VIP osobnosti zajišťovala tuto akci: Křest knihy Cesta k vrcholu, ze zákulisí médií a šoubyznysu. Kniha byla pokřtěna za účasti mnoha VIP osobností:

Jan Cimický, Karel Vágner, Dagmar Kludská, Pavel Šporcl, Kristián Kodet, Pavel Vrba, Jakub Ludvík a tehdejší primátor Prahy.

Cesta k vrcholu je pokřtěna

Autor: Alena Hájková, 27.5.2009

Křtu knihy Cesta k vrcholu, ze zákulisí médií a šoubyznysu, se zúčastnila celá řada známých osobností, mezi kterými nechyběl například ani psychiatr Jan Cimický.

Ze zákulisí médií a šoubyznysu Jiří Adamec,Karel Gott, Kristián Kodet,Martin Kratochvíl, Jakub Ludvík, Felix Slováček, Petr Šimůnek, Pavel Šporcl,Karel Vágner, Pavel Vrba, a také jedna dáma, Dagmar Kludská, vyprávějí o společenských pravidlech, o lidech, kteří je dodržují, i o těch, kteří se jimi neřídí, o tom, jak to chodí v zákulisí šoubyznysu, kdo je zklamal, a naopak, kdo má pro ně dodnes opravdovou hodnotu, o svých úspěších i neúspěších, o politice a politicích, o slávě i o jejím rubu. 

Knihu společně pokřtili její protagonisté. Moderování se ujal král dabingu Zdeněk Mahdal. 

http://www.ahaonline.cz/clanek/zhave-drby/35598/sporcl-vs-kodet-nenavist-v-rodine.html

http://www.dama.cz/kultura/cesta-k-vrcholu-je-pokrtena-10638

https://www.youtube.com/watch?v=I34j6DCTCUQ

Na křest se přišel podívat také majitel Aquaparku v Čestlicích, Pavel Sehnal: "Vážím si Aleny Hájkové jako vysoce kvalifikované redaktorky a mimořádně vřele na mě zapůsobila skutečnost, že na křest své knihy pozvala oba své syny a naplnila tak své poslání jako autorka knihy nejen ve vztahu k osobnostem, ale také jako matka, která chce být svým dětem dobrým příkladem".

Kniha pobaví a potěší všechny, kteří se rádi dozvědí nejen o názorech zajímavých osobností, ale také o jejich pracovním a soukromém životě víc, než si mohou přečíst v bulvárním tisku. Kromě fotografií kniha obsahuje také charakteristiky slavných podle hvězd.

Zdroj:

 Mladá Fronta a.s.

 AHA.cz: http://www.ahaonline.cz/clanek/zhave-drby/34890/karel-vagner-gott-je-mimozemstan.html

Doporučujeme