OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Květiny s polodrahokamy, prestižní výzdoba i dárek

VIPosobnosti.cz/Relax

Foto: Alena Šulcová

Unikátní spojení květin s drahokamy jako zářič energie a elegance/. Narozeniny, výročí, svatby, Velikonoce, Vánoce nebo harmonie v bytě i v duši. Individuální kompozice květin s minerály, které vás zbaví únavy či stresu.

Narozeniny, výročí, svatby, Velikonoce, Vánoce nebo harmonie v bytě i v duši. Nabízíme vám individuální kompozice květin s minerály, které vás zbaví únavy či stresu.Váš interiér ozdobí, zútulní a zharmonizují námi vyrobené živé květiny v kombinaci s polodrahokamy umístěné do křišťálových mís. Kameny tak energetizují nejen květiny, ale také prostor, ve kterém jsou umístěny. Vyzkoušejte tuto originální kompozici .

Naše dekorace jsou vhodné nejen do bytů, ale i kanceláří, jednacích místností, recepcí a jiných společenských prostor. Příjemnou atmosféru naladí i v ložnici, koupelně, zahradním altánku a všude tam, kde chcete mít  pozitivní atmosféru. Jsou vhodné pro svatební salony a hostiny, pohřby a další tématické společenské akce a události.

Tyto zářivé speciální kombinace květin a drahokamů vám zhotovíme v našem ateliéru pouze podle vaší jedinečnosti, místnosti a společenské události. Tímto získají správný účinek, eleganci a rozjasní prostor také jako dekorativní prvek.

Výhody těchto kompozic:

  • V křišťálových mísách s polodrahokamy vydrží až 3x déle, než ve váze s vodou
  • Je možné tuto mozaiku vytvářet podle jednotlivých témat (Svatby, Den matek, Velikonoce, Vánoce...)
  • Sestavy jsou menších rozměrů a jsou přenosné. Budete je mít vždy na blízku podle vašich potřeb
  • Můžeme vám vyrobit ale také samotné interiérové sestavy z polodrahokamů, které společně se svíčkou navodí útulnou atmosféru a dobijí váš prostor i vás pozitivní energií. Tyto kameny jsou pravé, proto je jejich účinnost vysoká.

Autor: Jana Mráčková

Spolupráce

Fantasy Travel

Himalaya Family Adventure

Kouzlo úspěchu 

 

 

VIP TV