OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

viposobnosti-hlavní motiv.jpg

Květiny s polodrahokamy, prestižní výzdoba i dárek

Unikátní spojení květin s drahokamy jako zářič energie a elegance/Foto: VIPosobnosti

Narozeniny, výročí, svatby, Velikonoce, Vánoce nebo harmonie v bytě i v duši. Nabízíme vám individuální kompozice květin s minerály, které vás zbaví únavy či stresu.Váš interiér ozdobí, zútulní a zharmonizují námi vyrobené živé květiny v kombinaci s polodrahokamy umístěné do křišťálových mís. Kameny tak energetizují nejen květiny, ale také prostor, ve kterém jsou umístěny. Vyzkoušejte tuto originální kompozici .

Naše dekorace jsou vhodné nejen do bytů, ale i kanceláří, jednacích místností, recepcí a jiných společenských prostor. Příjemnou atmosféru naladí i v ložnici, koupelně, zahradním altánku a všude tam, kde chcete mít  pozitivní atmosféru. Jsou vhodné pro svatební salony a hostiny, pohřby a další tématické společenské akce a události.

Tyto zářivé speciální kombinace květin a drahokamů vám zhotovíme v našem ateliéru pouze podle vaší jedinečnosti, místnosti a společenské události. Tímto získají správný účinek, eleganci a rozjasní prostor také jako dekorativní prvek.

Výhody těchto kompozic:

  • V křišťálových mísách s polodrahokamy vydrží až 3x déle, než ve váze s vodou
  • Je možné tuto mozaiku vytvářet podle jednotlivých témat (Svatby, Den matek, Velikonoce, Vánoce...)
  • Sestavy jsou menších rozměrů a jsou přenosné. Budete je mít vždy na blízku podle vašich potřeb
  • Můžeme vám vyrobit ale také samotné interiérové sestavy z polodrahokamů, které společně se svíčkou navodí útulnou atmosféru a dobijí váš prostor i vás pozitivní energií. Tyto kameny jsou pravé, proto je jejich účinnost vysoká

Foto: atelier |Spirit

Pole s hvězdičkou * jsou povinná.

Přidat komentář

Přehled komentářů

    Napište první komentář!

Podívejte se

VIP OSOBNOSTI TV

VIP TV

Více

KNIHA

Tanec mezi Mistry Alka Hájková

Více

SPOLEČENSKÉ UDÁLOSTI

VIP osobnosti Státní opera

Více

Reklama