OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Leona Machálková: Šaty na můj narozeninový koncert mi dodávají slavnostní pocit

 18. září 2017/Společnost

Zpěvačka, Leona Machálková, stálice naší populární hudby oslaví své významné jubileum koncertem Happy Birthday po boku svých přátel už 26. září v Divadle Hybernia. Pro tuto sváteční příležitost si nechala ušít  šaty.

Leona Machálková

Jako každá žena již také s předstihem pečlivě vybírala, co si na sebe během koncertu oblékne. Proto během léta zamířila do pražského módního salónu Marilyn, který ji nabídl spolupráci a slíbil, že ji na koncert obleče. Týden před koncertem tak proběhla v salonu Marilyn zkouška šatů, šitých ručně přímo na míru oslavenkyni. „Spolupráce se salonem Marilyn mě velmi těší. V jejich nádherných šatech se cítím skvěle - dodávají mi pocit něčeho výjimečného a slavnostního,“ říká zpěvačka.

Leona Machálková s majitelkami salonu Marilyn

Zpěvačka se tak během svého galakoncertu v divadle Hybernia představí v několika nádherných šatech. „Jsme velmi rády, že si paní Machálková vybrala právě náš salon.  Je s ní velmi příjemná a profesionální spolupráce“, říká spolumajitelka salonu Marilyn, Jitka Blechová.

Foto: www.nevestasnu.cz