OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Lucie Bílá si zahrála roli novinářky

2. října 2019/VIPosobnosti.cz

V nové roli se na tiskové konferenci k chystanému muzikálu objevila Lucie Bílá. V obnovené premiéře The Addams Family si zpěvačka zahraje roli Morticie a diváci se můžou těšit na vynikající herecké i pěvecké výkony, ale i na vánoční koncert Lucie Bílé v O2 aréně.

Lucie Bílá/Foto: Petr Joura

Muzikál The Addams Family po několika letech opět přichází na scénu Karlínského divadla. Její hvězdou bude opět Lucie Bílá, která si v něm zahraje roli Morticie. Na závěr tiskové konference se v Hudebním divadle Karlín ujala pohotově role novinářky a jednu z otázek položila své kolegyni, herečce Báře Munzarové, která odpověděla, že se na svoji roli v muzikálu již velmi těší.

Moc ráda vzpomínám na muzikál Bídníci," sdělila pro VIPosobnosti.cz a pokračuje: "Říká se, že muzikálů je dnes už příliš. Na druhou stranu jsou oblíbené, kvalitní a stále navštěvované, tak proč ne?", dodala slavice, která v roce 1992 zazářila v roli Eponiny v Bídních a později například v Drákulovi jako Lorraine.

Podívat na video ukázku z muzikálu The Addams family se můžete zde:

Zpěvačka Lucie Bílá chystá pro své fanoušky nejen nové CD, ale také svůj Vánoční koncert v O2 aréně, a to 10. prosince 2019.

Alka Hajek

Foto a video: Per Joura, luciebila.com